موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار آشنایی با چارچوب یادگیری برنامه نویسی هوش مصنوعی

وبینار آشنایی با چارچوب یادگیری برنامه نویسی هوش مصنوعی

وبینار آشنایی با چارچوب یادگیری برنامه نویسی هوش مصنوعی

ذخیره کردن
وبینار آشنایی با چارچوب یادگیری برنامه نویسی هوش مصنوعی
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

توضیحات وبینار

اگر تصمیم خود را گرفته اید و می خواهید به دنیای شگفت انگیز هوش مصنوعی وارد شوید و به یک متخصص تمام عیار هوش مصنوعی تبدیل شوید؛ این دوره مناسب ترین گزینه برای شما است.

هوش مصنوعی، گامی بلند به سوی آینده‌ای متفاوت

تمامی فعالان در اکثر حوزه های تکنولوژی معتقد هستند هوش مصنوعی دانش برتر در آینده است و به سرعت دنیا را به تسخیر در می‌آورد. به هر چیزی که نگاه کنید اثری از هوش مصنوعی را خواهید دید. هوش مصنوعی به عنوان تکنولوژی برتر در آینده توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند و افراد بسیاری را مشتاق و خواهان یادگیری این علم قدرتمند کند. متخصصان هوش مصنوعی بر این باورند که بهترین زبان برنامه نویسی در هوش مصنوعی، زبان پایتون است.

اما برای شروع یادگیری هوش مصنوعی پس از آن که مسیر را مشخص کردید؛ برای ان که از مسیر خود منحرف نشوید و با اطمینان خاطر این مسیر را طی کنید؛ بهترین راه همراه شدن با راهنمایی کاربلد و دلسوز است. در طی برگزاری این رشته وبینار 4 جلسه ای، مهندس مهدی عباسی با بیانی شیوا و کلامی نافذ به تدریس هوش مصنوعی پرداخته اند و هر آنچه را که در مسیر تبدیل شدن به یک متخصص هوش مصنوعی احتیاج دارید؛ در اختیارتان می گذارند.

اهمیت هوش مصنوعی در آینده

قبل از آن که بخواهیم درباره اهمیت هوش مصنوعی بگوییم، بهتر است با آن آشنا شویم. هوش مصنوعی دانش و فناوری است که از هوش انسان تقلید می کند و به برنامه های کامپیوتری این اجازه را می دهد تا برای رسیدن به اهدافشان از روش هایی چون پردازش تکرار یا آموزش الگوریتم های مختلف استفاده کنند. سیستم‌ های هوش مصنوعی با هر بار اتمام موفقیت‌آمیز پردازش داده هوشمندتر می‌شوند، زیرا هر تعامل به سیستم اجازه می‌دهد راه‌ حل ‌ها را آزمایش و اندازه‌گیری کند و در کاری که قرار است انجام دهد، تخصص و دقت خود را توسعه دهد.

از آنجایی که هوش مصنوعی می تواند کار ها را سریع تر و دقیق تر از انسان انجام دهد؛ خیلی زود تر از انسان نیز رشد می کند و می تواند بهترین گزینه برای تمامی فرایند هایی باشد که نیاز به تصمیم گیری هوشمندانه دارند. این امر هوش مصنوعی را به یک فناوری فوق‌العاده و قدرتمند و با ارزش تبدیل می‌کند، زیرا به رایانه ‌ها این امکان را می‌دهد که مانند انسان فکر و رفتار کنند؛ حتی با سرعت بیشتر و با قدرت پردازشی بالاتر از آنچه که مغز انسان بتواند تولید کند.

چه چیزی باعث مفید بودن هوش مصنوعی می شود؟

فناوری هوش مصنوعی مزایای مهم و حیاتی بسیاری دارد که آن را به ابزاری عالی برای هر مجموعه مدرنی می کند. اگر بخواهیم با یک مثال این موضوع را توضیح دهیم؛ می توان به انجام کار های تکراری که قبلا توسط انسان و به صورت دستی انجام می شد، اشاره کرد. با آمدن هوش مصنوعی می توان همان کار های تکراری را بدون احساس خستگی یا نیاز به استراحت به صورت خودکار انجام داد.

هوش مصنوعی می‌تواند محصولات و خدمات را هوشمندانه تر و به شکل موثرتری ارائه دهد. هوش مصنوعی همچنین می تواند از طریق قابلیت ‌هایی مانند بهینه‌ سازی ربات ‌های مکالمه یا منو های ارائه دهنده خدمات به مشتری؛ بهترین تجربه را برای کاربران به وجود آورد. هوش مصنوعی می‌تواند داده‌ ها را با سرعتی بسیار سریع‌ تر از انسان‌ ها تجزیه و تحلیل کند. همین امر باعث شده است الگو های یک دیتا ست سریع تر و راحت تر پیدا شود و حجم داده بیشتری نیز پردازش شود.

هوش مصنوعی همچنین این امکان را فراهم می کند تا الگو هایی را که انسان‌ به سادگی از دست می‌دهد، کشف کند. شگفتی سازی هوش مصنوعی هیچ محدودیتی ندارد. هوش مصنوعی این قابلیت را دارد که فعالیتش را کاملا با دقت بررسی و ارزیابی کند تا ارزش داده ها از دست نرود. همین امر باعث شده است این دانش پیشرو به یک فناوری فوق ‌العاده مهم برای هر کسب ‌و کاری تبدیل شود. اگر بخواهیم به زبانی ساده بگوییم؛ هوش مصنوعی به سامانه ها و مجموعه هایی که از آن استفاده می کنند این امکان را می دهد که تصمیم های بهتری بگیرند و به کسب و کار ها کمک کنند.

بازار کار هوش مصنوعی

شیوع بیماری کرونا به همه افرادی که به تکنولوژی اعتقادی نداشتند یا کم از آن استفاده می کردند نشان داد که چه ظرفیت عظیمی دارد. تحول بخش عظیم و اجتناب ناپذیری از دنیای کسب و کار است. شرکت ‌ها در سرتاسر جهان برای کمک به فعالیت های دشوار و زمان بری چون اتوماسیون، مدیریت نیروی کار؛ به هوش مصنوعی احتیاج دارند. بر اساس تحقیقات گراند ویو، گردش مالی بازار نرم افزار های هوش مصنوعی در سال 2020 به حدود 62.3 میلیارد دلار رسید و انتظار می رود با سرعت خیره کننده ای رشد کند و تا سال 2028 به 997.8 میلیارد دلار برسد.

 

 

 

سرفصل‌های وبینار
 • آموزش مهم ترین بخش های پایتون در هوش مصنوعی
  • ساختار های داده ای در پایتون
  • کار با فایل ها در پایتون
  • آشنایی اولیه با کتابخانه های پرکاربرد پایتون در هوش مصنوعی
 • آموزش مفاهیم کاربردی جبر خطی در هوش مصنوعی
  • ماتریس‌ها، بردارها و ....
 • آموزش اصول پایه آمار و احتمالات در هوش مصنوعی
  • مد، میانه، میانگین، واریانس و ...
 • آموزش مفاهیم بنیادین در هوش مصنوعی
  • آشنایی با انواع داده ها و فرمت های داده ای
  • آشنایی با مفاهیم Analytics ، Reporting و BI
  • آشنایی با Data Source ها و نحوه دسترسی و استفاده از آنها
  • معرفی یادگیری ماشین و یادگیری عمیق
مخاطبین
 • علاقه مندان به یادگیری برنامه نویسی در هوش مصنوعی که می خواهند مسیر آموزش را با اطمینان خاطر دنبال کنند و در نهایت به متخصص هوش مصنوعی تبدیل شوند.
 • کسانی که به داده و مسائل تحلیلی علاقه مند هستند و می خواهند در حوزه پولساز علم داده مشغول به کار شوند.
 • افرادی که قصد مهاجرت دارند و می خواهند بدون ریسک کردن این کار را انجام دهند .
 • افرادی که به دنبال یک منبع خوب برای یادگیری هوش مصنوعی با پایتون هستند.
 • افرادی که می خواهند اینده شغلی خود را تضمین کنند.
 • افرادی که می خواهند از صفر شروع به یادگیری هوش مصنوعی کنند.
سوالات متداول

کاربرد های هوش مصنوعی چیست؟

هوش مصنوعی در بسیاری از حوزه ها کاربرد دارد. حتی امکان دارد بدون آن که بدانیم از مزایای هوش مصنوعی بهره مند شویم. از مزایای شاخص هوش مصنوعی می توان به خرید و تبلیغات اینترنتی، جستجوی وب، دستیارهای شخصی دیجیتال، ترجمه ماشینی، خانه های هوشمند، شهرها و زیرساخت ها، ماشین ها، امنیت سایبری، صنعت و تولید، پزشکی، هوافضا، صنایع دفاعی و موارد بسیار دیگری اشاره کرد.

پیش نیاز این دوره چیست؟

خبر خوب برای علاقه مندان به هوش مصنوعی این است که برای شرکت در این دوره به هیچ پیشنیازی احتیاج ندارید. این دوره هر آن چه را برای فعالیت در هوش مصنوعی احتیاج داشته باشید را در اختیارتان قرار می دهد و تمامی مباحث را از صفر آموزش می دهد. اما اگر می خواهید با دید بهتری وارد دوره شوید؛ توصیه می کنیم نقشه راه یادگیری هوش مصنوعی را از سایت درسمن تماشا کنید تا دید روشنی از هوش مصنوعی و مسیر متخصص شدن در آن را به دست بیاورید و درک مطالب نیز برای شما عزیزان آسان تر شود.

آیا برای شروع هوش مصنوعی به نبوغ خاصی احتیاج داریم؟

نه، این طور نیست. هوش مصنوعی یکی از جذاب ترین علوم در تکنولوژی است. علت محبوبیت و مقبولیت هوش مصنوعی نسبت به سایر علوم یادگیری آسان و بازار کار فوق العاده آن است. آمار ها حاکی از آن است که متخصصان هوش مصنوعی کمترین میزان بیکاری را نسبت به سایر حوزه ها دارند. چرا که این دانش نوظهور است و متخصصان واقعی آن نیز بسیار کم است. تنها چیزی که برای شروع هوش مصنوعی احتیاج دارید علاقه و پشتکار است

این وبینار در چه سطحی برگزار می شود؟

محتوای ارائه شده در این سلسله وبینار از سطح مقدماتی تا متوسط را پوشش می دهد. ما هر آنچه برای شروع این راه احتیاج دارید را در اختیارتان قرار می دهیم تا با اطمینان خاطر مسیر یادگیری را طی کنید. هدف از برگزاری این وبینار آشنایی هر چه بیشتر با هوش مصنوعی و قدم گذاشتن در مسیر آن است.

این دوره به چه صورت برگزار می شود؟

وبینار آشنایی با چهارچوب یادگیری برنامه نویسی هوش مصنوعی به مدت 6 ساعت در 4 جلسه آنلاین و در بستر ادوبی کانکت برگزار می شود. در این وبینار به تدریس مفاهیم بنیادین هوش مصنوعی می پردازیم و آن را به زبان ساده می آموزیم . این وبینار طلایی از 20 مرداد 1401 آغاز می شود و تا 31 مرداد 1401 ، در روز های دوشنبه و پنجشنبه هر هفته از ساعت 20:30 الی 22:00 برگزار می شود.

مهدی عباسی
مهدی عباسی

مدیر عامل شرکت آریا نرم افزار، مدرس دانشگاه و موسس آکادمی آنلاین درسمن

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.9 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.8 از 5
4.9 از 5 ( 13 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اول
پنج‌شنبه 20 مرداد 1401
ساعت 20:30
ساعت 22:00
جلسه دوم
دوشنبه 24 مرداد 1401
ساعت 20:30
ساعت 22:00
جلسه سوم
دوشنبه 31 مرداد 1401
ساعت 20:30
ساعت 22:00
نمایش همه جلسات
Host Cover
برگزارکننده: آکادمی آنلاین درسمن
adds-cart
adds-cart
 خرید بلیت