موضوعات
سبد خرید (0)
آشنایی با مدل رفتارشناسی DISC

آشنایی با مدل رفتارشناسی DISC

آشنایی با مدل رفتارشناسی DISC

مدت وبینار: ساعت
ذخیره کردن
آشنایی با مدل رفتارشناسی DISC
توضیحات وبینار

با شرکت در این وبینار شما با ماهیت مدل رفتارشناسی DISC آشنا شده و انواع تیپ های رفتاری تعریف شده در این مدل را می‌شناسید.

کلیه کسانی که در این وبینار شرکت می‌کنند، پس از اتمام وبینار می‌توانند از تخفیف 30 درصدی آزمون جهانی DISC برخوردار شوند.

شما با شرکت در این وبینار نه تنها آموزش هایی در باب آشنایی با این مدل رفتاری را می‌بینید بلکه می‌توانید آزمون ویژه DISC را با شرایط ویژه تهیه نمایید. 

از مزایای آزمون DISC شرح و توضیح مفصل ابعاد رفتاری فرد از جنبه های گوناگون است. تحلیل تست به صورت کاملا مبسوط و با جزییات چشم‌گیر و همراه با کدهای رفتاری به شما ارائه می‌گردد. 

عزیزانی که این پست را در استوری خود قرارداده و صفحه @hosseinsilanii را منشن نمایند از کد تخفیف ۱۰ هزار تومانی برخوردار شده می‌توانند تنها با پرداخت ۹ هزار تومان در وبینار شرکت نمایند.

راه‌های تماس:

اینستاگرام   @hosseinsilanii

شماره تماس:  09137001290 

 

 

حسین سیلانی
حسین سیلانی

مدرس رفتارشناسی و NLP

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 5 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 5 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 5 از 5
تجربه محور بودن محتوا 5 از 5
5 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
تک جلسه
19 اردیبهشت 1399
ساعت 11:00
ساعت 12:00
حسین سیلانی
حسین سیلانی مدرس بین المللی NLP از آلمان، مربی و کوچ حرفه ای از اروپا، مدرس ابزارشناسی با ابزار DISC، مشاور توسعه فردی، نویسنده، 09137001290
دژاوو
دژاوو دژاوو، رویایی در واقعیت ((دیجیتال مارکتینگ / ویدیو مارکتینگ / تولید محتوا / طراحی گرافیک / مشاوره و برگزاری رویداد)) 09124227489
گزارش دادن