موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار آشنایی با قابلیت ها و کاربردهای راهکار ICAN STANDARD BPMS در صنعت پتروشیمی

وبینار آشنایی با قابلیت ها و کاربردهای راهکار ICAN STANDARD BPMS در صنعت پتروشیمی

وبینار آشنایی با قابلیت ها و کاربردهای راهکار ICAN STANDARD BPMS در صنعت پتروشیمی

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار آشنایی با قابلیت ها و کاربردهای راهکار ICAN STANDARD BPMS در صنعت پتروشیمی
توضیحات وبینار

گروه مهندسی آی کن بیش از دو دهه است که در زمینه تولید راهکارهای نرم افزاری فعالیت می نماید. در سال 1383، برای اولین بار در کشور، ایده سازمان الکترونیک، توسط گروه مهندسی آی کن مطرح و در بستر وب پیاده‌سازی و با نام تجاری اتوماسیون اداری فرزین در سازمان های متوسط و بزرگ کشور استقرار و مورد بهره برداری قرار گرفت. 

در سال 1384 یک ماژول بومی تحت عنوان مدیریت گردش کار، امکانی را فراهم آورد تا سازمان‌ها فرآیندهای مورد نیاز خود را تعریف و بر اساس سطوح دسترسی کاربران آن را پیاده‌سازی نمایند.

پس از آن در سال 1385 با افزودن امکانات جدید به زیرساخت های مذکور و از طریق ارائه محصولی صد در صد بومی و مطابق با معیارهای مطرح جهانی با نام تجاری ICAN Standard BPMS (مدیریت فرآیندهای کسب و کار گروه مهندسی آی کن) ورودی قدرتمند به بازارهای داخلی و جهانی را تجربه نمود.

 تلاش گروه مهندسی آی کن ارائه راهکار Standard BPMS به سازمان ها جهت تامین نیازهای ایشان در جهت تولید فرم ها و فرآیندها می باشد و این راهکار به صورت کاملا تحت وب ارائه می شود.

ICAN Standard BPMS با رویکرد سیستماتیک و با قابلیت انعطاف‌پذیری نسبت به تغییرات پیرامون، گردش کارها را آسانتر نموده و کاهش خطاهای انسانی ناشی از تبادل نادرست اطلاعات بین افراد و نیز هدایت افراد به ایفای بهینه مسئولیت‌های خود را، به ارمغان آورده است.

صنعت پتروشیمی در ایران قدمتی 60 ساله دارد و از جمله صنایع مطرح در چند دهه گذشته به شمار می آید که توجه خاص مسئولان و سران کشورها را به خود جلب نموده است. با توجه به گستره عظیم فعالیت های این صنعت، حرکت به سمت داشتن سازمانی فرآیندگرا قطعا منجر به بهبود عملکرد سازمان و همچنین صرفه جویی در هزینه ها و افزایش بهره وری کارکنان خواهد شد. همچنین هریک از بخش های مختلف صنعت پتروشیمی کشور به مقتضای ویژگی هایش فرآیندها و گردش کارهای خاص خود را دارد، که پیاده سازی راهکارهای BMPS در این بخش ها نیازمند همکاری با یک تیم تحلیلگر مجرب، قدرتمند و حرفه ای می باشد که با ویژگی ها و مشخصات مذکور آشنایی داشته باشند. گروه مهندسی آی کن مفتخر است که توانسته در زمینه صنعت، پروژه ها موفقی را به ثبت برساند و راهکارهای BPMS گروه مهندسی آی کن در پتروشیمی های ایلام، رجال، رازی، خارک، نوری و..... با موفقیت پیاده سازی گردیده است.  

این راهکار (ICAN Standard BPMS) شامل موارد ذیل می باشد:

  • اتوماسیون اداری
  • سیستم مدیریت اسناد (DMS)
  • موتور فرم ساز
  • موتور فرآیند ساز
  • موتور گزارش ساز
  • میزکار با قابلیت های ویژه
  • خدمات الکترونیک

در این وبینار ، با قابلیت ها و ویژگی های برجسته و متمایز راهکار ICAN Standard BPMS و کاربردهای آن در صنعت پتروشیمی آشنا خواهیم شد.

سرفصل‌های وبینار

معرفی زیرساخت و ویژگی های Standard BPMS گروه مهندسی آی کن

بررسی برخی از فرآیندهای موفق پیاده سازی شده در صنعت پتروشیمی

مخاطبین

مدیران، مشاورین ارشد و فعالان حوزه صنعت پتروشیمی

علاقمندان به زمینه توسعه نرم افزارها

Teacher Avatar
اکرم ابراهیم اصفهانی مسئول آکادمی گروه مهندسی آی کن کارشناس خبره حوزه بانک های اطلاعاتی
Teacher Avatar
علی ندیمی مدير توسعه سيستم هاي اطلاعاتي گروه صنعتي رجال و ظریف مصور و عضو هيئت مديره و معاون اجرايي شركت مهندسي فرآيند بهين راهبرد پارسي

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
آشنایی با قابلیت ها و کاربردهای راهکار ICAN STANDARD BPMS در صنعت پتروشیمی
سه‌شنبه 4 آذر 1399
ساعت 13:00
ساعت 15:00
Host Cover
برگزارکننده: گروه مهندسی آی کن
adds-cart