موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار مهاجرت تحصیلی به کانادا-واقعیات و باورها

وبینار مهاجرت تحصیلی به کانادا-واقعیات و باورها

وبینار مهاجرت تحصیلی به کانادا-واقعیات و باورها

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار مهاجرت تحصیلی به کانادا-واقعیات و باورها
توضیحات وبینار

این دوره آموزشی شما را از صفر تا صد با موسسات آموزشی کانادا و نحوه انتخاب رشته آشنا می کند. مهاجرت تحصیلی در برگیرنده دو مرحله اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی است که ما دردو دوره آموزشی مختلف به موارد در برگیرنده یک درخواست موفق می پردازیم.

ارایه تصویر واقعی از موسسات آموزشی و انطباق آن با باورهای رایج بین متقاضیان برای بالابردن شانس قبولی در پذیرش و کاهش هزینه ها هدف اصلی ما است شما در این دوره توسط کارشناس تحصیل در کانادا و نماینده موسسات آموزشی از رازها ی پنهان انتخاب رشته و انتخاب موسسه مناسب بر اساس شرایط خودتان مطلع می شوید و می توانید با پذیرشی درست برای بخش مجوز تحصیل کانادا با بالاترین شانس اقدام کنید

این دوره نرخ داخلی قبولی رشته ها و موسسات آموزشی را برای شما بیان می کند و رشته هایی که بالاترین شانس ویزا را در موسسات مختلف بر اساس انطباق سیستم تحصیلی ایران و کانادا دارد را معرفی خواهد کرد و باورهای غلط در پذیرش را با واقعیات جایگزین می کند.

این دوره 1.30 ساعت و از صفر تا صد پذیرش رایگان را به شما بصورت عملی از مبدا انتخاب رشته و موسسه تا دریافت پذیرش و تاییدیه ها به شما آموزش می دهد و با ارایه مثال هایی کاربردی پذیرش های افراد مختلف،  ابزار لازم برای دریافت پذیرش بدون نقص را به شما نشان می دهد.

مدرس دوره آقای محمد رضا نصرتی با بیش از ده سال سابقه و عضو سازمان مشاورین رسمی تحصیل در کانادا  ICEF و دارنده نمایندگی ده ها نمایندگی موسسات آموزشی کانادا  واقعیات و نکات مهم اقدام را به شما نشان می دهد. این دوره مقدمه ای بر دوره تکمیلی اخذ ویزای تحصیلی کانادا است که شما با شرکت در این دو دوره می توانید شانس دریافت ویزای خود را بالا ببرید و با کمترین هزینه و خطا آن را دریافت کنید.

دوره تکمیلی دوم برای شرکت کنندگان این سمینار رایگان است و شما می توانید ضمن بررسی راهکارهای بالابردن شانس ویزا از خدمات مشاوره دوره و پرسش و پاسخ در سمینار بهره ببرید.

شرکت کنندگان این وبینار کد تخفیف 100% برای ثبت نام در  وبینار بعدی با عنوان " شرایط دریافت  ویزای تحصیلی کانادا " در تاریخ 26مردادماه 1401 را دریافت خواهند نمود

سرفصل های دوره اول شامل :

-انواع پذیرش تحصیلی   

  • انواع آزمون های زبان مورد قبول
  • مشروط
  • غیر مشروط

2-فرق کالج و دانشگاه    

  • انواع دانشگاه ها
  • مناطق دانشگاهی
  • رشته های ارایه شده در دانشگاه ها
  • انواع کالج ها
  • مقایسه کالج ها
  • رشته های مورد ارایه و فرصت های پیش رو
  • چگونگی انتقال بین دانشگاه و کالج

3-چگونه پذیرشی درست داشته باشیم  

ادامه تحصیل قبلی یا رشته های کاری ؟

4-لیست مدارک مورد نیاز برای پذیرش در هر مقطع  

5-چه زمانی باید اقدام کنم 

6-سوالات کلیدی  

محمدرضا نصرتی
محمدرضا نصرتی

مشاور دانشجویی کانادا ICEF و عضو رسمی سازمان مشاورین کانادا

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
انواع جلسات
چهارشنبه 19 مرداد 1401
ساعت 21:00
ساعت 22:30
Host Cover
برگزارکننده: هلدینگ پروگرسیو
adds-cart
adds-cart