موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار {ویدیو} ورود آسان به دنیای ارزهای دیجیتال

وبینار {ویدیو} ورود آسان به دنیای ارزهای دیجیتال

وبینار {ویدیو} ورود آسان به دنیای ارزهای دیجیتال

ذخیره کردن
وبینار {ویدیو} ورود آسان به دنیای ارزهای دیجیتال
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

از سال 2018 تا کنون تعداد افرادی که وارد بازار ارزهای دیجیتال شده‌اند، سه برابر شده است و این روند رو به افزایش است. علیرغم هجوم مردم دنیا به این بازار هنوز افراد بسیاری هستند که تصور می کنند ورود به این بازار مالی نیاز به دانش کامپیوتری و مالی بالایی دارد و باعث می شود وارد این بازار نشوند و با شنیدن رشد قیمت ارزهای دیجیتال و موفقیت دیگران، تنها حس حسرت داشته باشند و حتی در مواردی رو به سوی پروژه های کلاهبرداری مشابه برای جبران این موضوع داشته باشند. لذا تصمیم گرفتیم با ایجاد یک پکیج آموزشی جامع، ساده و روان ورود شما عزیزان را به دنیای ارزهای دیجیتال راحت تر کنیم.

 

مزیت اصلی این دوره چیست؟

 

در این دوره شما تمامی مواردی که برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال نیاز دارید، از جمله ثبت نام و خرید و فروش و برداشت دارایی به طور کامل و البته بسیار ساده یاد خواهید گرفت به طوریکه پس از دیدن این دوره دیگر مشکلی در این زمینه نخواهید داشت.

 

آکادمی سیگنال: سکوی پرش سرمایه‌گذاران فردا

 

آکادمی سیگنال، وابسته به اپلیکیشن سیگنال، بزرگ‌ترین اپلیکیشن مرتبط با بازارهای مالی، شرایطی را برای علاقه‌مندان فراهم کرده است تا به آسانی و زیر نظر اساتید مجرب، با گذراندن دوره‌های مدون به کارشناسان و متخصصان بازارهای مالی تبدیل شوند. فراگیران این دوره‌ها بعد از طی دوره‌ها به کارشناسان بازارهای مختلف مالی تبدیل شده، نسبت به سرمایه‌گذاری‌های سودآور در بازارهای مختلف مالی اقدام کرده و نیز به آموزش سایر افراد بپردازند. محتوای آموزشی دوره‌های آکادمی سیگنال به گونه‌ای تدوین شده که مخاطبین طیف‌های متنوع در سطوح مختلف تحصیلات بتوانند در آن‌ها شرکت کنند. از دیگر مزایای این دوره‌ها می‌توان به پشتیبانی ۲۴ ساعته کارشناسان سیگنال اشاره کرد. کارشناسان و متخصصان سیگنال به‌صورت شبانه‌روزی پاسخگوی سوالات فراگیران این دوره‌ها هستند.

 
سرفصل‌های وبینار

ثبت نام

اولین گام در ورود به بازار ارزهای دیجیتال ثبت نام در سایتهای خرید و فروش است. این مرحله بسیار ساده است که در ویدئوی ثبت نام به طور کامل به توضیح آن می‌پردازیم.

 

احراز هویت

پس از ثبت نام در سایتهای خرید و فروش رمزارزی، می بایست مدارک هویتی خود را برای آنان ارسال کنید. مراحل انجام احراز هویت در ویدئوی احراز هویت توضیح داده شده است.

 

احراز هویت دو عاملی گوگل

بانک ها برای افزایش امنیت مشتریان خود سیستم رمز دوم پویا را فعال کرده اند. بسیاری از سایتها نیز حالت مشابهی را برای امنیت کاربران خود ایجاد کرده اند. اما این کار به جای پیامک از طریق یک نرم افزار انجام می شود؛ نرم افزار احراز هویت دو عاملی گوگل یا گوگل آتنتیکتور. نحوه ساخت حساب در گوگل آتنتیکیتور نیز به طور جداگانه به شما آموزش داده می شود.

 

ساخت جی‌میل

اگر نمی دانید چطور میل الکترونیکی بسازید، ویدئوی ساخت جیمیل را حتما تماشا کنید.

 

واریز ریال

برای خرید ارز دیجیتال در ابتدا می بایست به سایتهای خرید و فروش ریال واریز کنید. ویدئوی واریز ریال برای افرادی که خرید اینترنتی داشته اند ساده ترین کار در مسیر خرید ارزهای دیجیتالی است. نکته حائز اهمیت در این قسمت امنیت حساب برای جلوگیری از حملات فیشینگ است.

 

خرید ارز دیجیتال

پس از اینکه ریال خود را به صرافی مورد نظر منتقل کردید می بایست در گام دوم آن را به ارز دیجیتال مورد نظر تبدیل کنید. البته این نکته را در نظر بگیرید که سایتهای خرید و فروش ارزهای دیجیتال، تمامی ارزها را ندارند و تنها می توانید ارزهای مشخصی را از آنها بخرید؛ که این ارزها را می توانید در لیست این صرافی ها ببینید. ویدئوی خرید ارز دیجیتال به توضیح این موضوع می پردازد.

 

فروش ارز دیجیتال

پس از مدتی ممکن است بخواهید ارز دیجیتالی که خریدید را بفروشید تا آن را به ارز دیجیتالی دیگر تبدیل کنید و یا اینکه آن را به ریال تبدیل کنید و از بازار رمزارزها خارج شوید. این فرآیند بسیار مشابه خرید ارز دیجیتال است که با مشاهده ویدئوی فروش ارز دیجیتال دیگر مشکلی برای این بخش نخواهید داشت.

 

برداشت ریال

در نهایت پس از اینکه کار شما با سایتهای خرید و فروش ارزهای دیجیتال تمام شد می توانید ریال خود را از حساب صرافی برداشت کنید. در ویدئوی برداشت ریال یاد خواهید گرفت که چطور این کار را انجام دهید.

مخاطبین

این دوره به چه افرادی توصیه می شود؟

اگر شما هم جزء افرادی هستید که تا به حال وارد بازار ارزهای دیجیتال نشده اید، این دوره را برای ورود و شروع کار ارزهای دیجیتال از دست ندید.

نیما اسماعیلی
نیما اسماعیلی

تحلیلگر رمزارزها

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 3.7 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 2.3 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 3.7 از 5
تجربه محور بودن محتوا 3.7 از 5
3.3 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
ورود آسان به دنیای ارزهای دیجیتال
دوشنبه 8 فروردین 1401
ساعت 14:00
ساعت 15:00
Host Cover
برگزارکننده: اپلیکیشن سیگنال
adds-cart
 خرید بلیت