موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار ایده های پولساز برنامه نویسی - به همراه معرفی تمام روش های کسب درآمد

وبینار ایده های پولساز برنامه نویسی - به همراه معرفی تمام روش های کسب درآمد

وبینار ایده های پولساز برنامه نویسی - به همراه معرفی تمام روش های کسب درآمد

ذخیره کردن
وبینار ایده های پولساز برنامه نویسی - به همراه معرفی تمام روش های کسب درآمد
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

ایده های پولساز برنامه نویسی

 

چگونه از برنامه نویسی کسب درآمد کنیم؟! این سوال می خواهد شروع کننده این متن و یک سمینار فوق العاده دیگر از گروه آموزشی سورس ایران باشد. همانطور که می دانید خیلی از افراد پس از آموزش و یادگیری برنامه نویسی به دنبال روش یا روش‌هایی برای کسب درآمد از برنامه نویسی هستند . چون هیچ چیزی مثل پول درآوردن از آموزشی که یاد گرفتی، مزه نمیده:)


از طرفی عملی کردن دانسته ها و خلق دنیای جدید، وجهه‌ی شخصیتی فوق العاده ای را برای برنامه‌نویسان در اجتماع رقم می زند.

از سویی دیگر نیاز به شغلی که بتوانید در خانه بمانید و پول در بیاورید برای بعضی افراد که حوصله کار کردن در شرکت یا سازمانی را ندارند می تواند انگیزه ای باشد که به دنبال روش‌های کسب درآمد از برنامه نویسی باشند.


مسلما شمام اگر برنامه نویس باشید یا به تازگی با دنیای شگفت انگیز برنامه نویسی آشنا شده اید یکی از سوالات مهمی که براتون پیش آمده، اینست که چطور می شود با برنامه نویسی به درآمد رسید. اینقد مقاله تو این حوزه توی اینترنت وجود داره که گاها باعث میشه خیلی از افراد واقعا گیج بشن و ندانند ته ماجرا چه چیزی هست..!!

پس چیزی که مسلمه خبری از اون روش‌ها و تئوری هاتی که گفته میشه در اینجا نخواهد بود. می خواهیم بازم مثل همیشه بصورت عملی و البته تجربی، روش‌های کسب درآمد از برنامه نویسی را در قالب وبینار ایده های پولساز برنامه نویسی براتون برگزار کنیم. و باز مثل همیشه اگه از روش‌های گفته شده راضی نبودید و یا نتیجه نگرفتید تمام هزینه برگشت خواهد خورد. پس همراه ما باشید تا روش‌های تست شده کسب درآمد دلاری و ریالی از برنامه نویسی را بصورت کامل تشریح کنیم.

 

در این وبینار خبری از روش‌های کلیشه ای و تاریخ انقضا گذشته نیست. در این وبینار تمام روش های درآمدزایی جدید را مورد بررسی قرار میدهیم و سعی می کنیم بین این روش ها، روش هایی که میدانیم درآمد بیشتر در زمان کمتری به شما میدهد را انتخاب کنیم.

یک نکته مهم را فراموش نکنید، باید مواظب باشید چون روش‌های درآمدزایی روز به روز در حال تغییر هستند و این یک نکته بسیار مهم و کلیدی است. باید روز به روز روش های جدید را یاد بگیرید تا از بقیه جا نمانید.

وبینار روش های کسب درآمد از برنامه نویسی

وبینار ایده های پولساز برنامه نویسی شامل دو بخش است:

در این وبینار قرار نیست فقط ایده ارائه کنیم و در مورد ایده ها توضیح دهیم. در ابتدا تمام روش های درآمدزایی و پولسازی از برنامه نویسی را معرفی و در مورد هر کدام توضیحاتی ارائه می کنیم و بعد در ادامه که کل روش ها را بررسی کردیم به سراغ بخش دوم، یعنی معرفی ایده های پولساز میریم.

 

معرفی و بررسی تمام روش های کسب درآمد از برنامه نویسی

 

بخش اول: معرفی و بررسی تمام روش های کسب درآمد از برنامه نویسی

 

اگر محتوای آموزشی سطح اینترنت را بگردید نهایت 2 یا 3 روش برای کسب درآمد از برنامه نویسی پیدا کنید. ولی در این وبینار قرار نیست در مورد روش های کلیشه ای و کلی صحبت کنیم. چون دیگر این روش ها قدیمی شده اند و وقتی میبینم روش های جدید و پولساز زیادی وجود دارد چرا فقط به این دو سه مدل اکتفا کنیم.

روش هایی که در این وبینار به معرفی و بررسی آنها می پردازیم روش هایی جدید و جذابی هستند که در 2 3 سال اخیر شدیدا در خارج کشور مورد استفاده قرار میگرند. البته چند روش فوق العاده و درجه یک هم معرفی می کنیم که تعداد کمی برنامه نویس در ایران از آنها استفاده می کنند و اصلا دوست ندارند افراد دیگه ای از این روش ها با خبر شوند.

اینقدر بازار کار در ایران در این حوزه نوپا و منحصر به فرد است اگر هزاران نفر دیگه وارد این حوزه و صنعت شوند باز جا برای کار و کسب درآمد وجود دارد. فقط کافیه سریع دست به کار شوید و شروع به یادگیری این روش ها و استفاده از آنها کنید.

در این بخش بیش از 20 روش جدید برای کسب درآمد از برنامه نویسی و حوزه های مرتبط را با هم مورد بررسی قرار میدهیم. سعی می کنم روش هایی که پتانسیل بالایی برای درآمدزایی داشته باشند را به صورت دقیق‎‌تر مورد بررسی قرار دهم.

 

چند ایده فوق العاده برای کسب درآمد از برنامه نویسی

 

بخش دوم: معرفی و بررسی چند ایده فوق العاده برای کسب درآمد از برنامه نویسی

 

بعد از اینکه تمام روش های کسب درآمد از برنامه نویسی را معرفی و بررسی کردیم حالا به سراغ چند ایده ناب و پولساز میریم. اینجا قرار نیست ایده های منسوخ شده و تکراری را معرفی کنیم. در مورد ایده هایی صحبت می کنیم که واقعا کمتر کسی به آنها پرداخته است و شدیدا جای کار دارند.

راسیتش این ایده ها برای خودم بود ولی شخصا نهایت بتوانم دو یا سه ایده را پیاده سازی کنم. پس تصمیم گرفتم این ایده ها را در اختیار کسانی قرار دهم که واقعا دوست دارند از برنامه نویسی پول های خوب در بیاورند.

ایده هایی که در این وبینار معرفی می شوند شدیدا آینده دار و قابلیت اجرا را دارند. فقط باید بلد باشید چطوری این ایده ها را تمیز و عالی پیاده و ارائه کنید. در این صورت می توانید در کمتر از یک الی دو سال به پول های قابل توجه ای برسید.

 

چطور به کیفیت این وبینار اعتماد کنیم؟

 

در این وبینار فقط در سایت ایسمینار نزدیک 300 نفر شرکت کردند که حتی یک ناراضی از وبینار نداشتیم و خدا رو شکر تمام شرکت کننده ها راضی از وبینار خارج شدند. امتیازی که برای این وبینار ثبت شده، امتیاز فوق العاده و جذاب 4.9 از 5 است که در نوع خودش بی نظیر است. (62 نفر رای داده اند)

 

اگه مجموعه سورس ایران و مدرس این وبینار، آقای همتی را نمی شناسید بهترین راه اعتماد سازی، نظر و امتیاز شرکت کننده های وبینارها است. در 5 وبینار سورس ایران که مدرسش هم آقای همتی بودند فقط در سایت ایسمینار نزدیک 1800 نفر شرکت کردند. و نزدیک 400 نفر امتیاز دادند و امتیاز فوق العاده 4.9 از 5 را کسب کردند. برای اینکه اطمینان بیشتری پیدا کنید می توانید نظرات صوتی این وبینار را گوش بدید. البته وارد هر کدام از وبینارهای قبلی شوید تعدادی از نظرات شرکت کننده ها را قرار دادیم که می توانید گوش بدید یا مطالعه نمایید.

 

نظرات صوتی شرکت کننده های وبینار درآمد دلاری

برای اینکه اطمینان بیشتری نسبت به وبینار پیدا کنید پیشنهاد میکنم تعدادی از نظرات صوتی شرکت کننده های این وبینار که در بخش زیر قرار دادیم را گوش دهید.

 

آقای علی امامی

آقای مرصاد

آقای پارسا نظرعلی زاده

آقای علی اسدی

آقای امید رستمی

آقای ابوالفضل اکبری

آقای علی افرا

آقای علی

آقای حسین

آقای امیر حسین توحید نیا

آقای پویان

آقای حامد

آقای مهدی قاسمی

آقای محمدرضا

آقای مصطفی

آقای مهدی آقامحمد

آقای محمد امین

آقای محمد پاکروان

آقای محمد حسین احمدی

آقای محمد رسولیان

آقای سبحان حائری

آقای امیرعلی شاملوفرد

خانوم ماریا محمدی

آقای دانیال

خانوم فاطمه عمارلو

آقای محمد امین اسکندری

آقای محمد امین نژاد محمود آبادی

آقای علی توکلی

آقای علی محمد نجفی

آقای علیرضا

 

توجه ای به وبینارهای قبلی مجموعه سورس ایران (مدرس: محمد همتی)

پیشنهاد میکنم نگاهی به وبینارهای قبلی ما بندازید تا متوجه شوید وبینارهایی که مجموعه آموزش برنامه نویسی سورس ایران برگزار می کند با بهترین کیفیت ارائه می شوند. مطالب شامل تجربیات و تحقیقات گسترده هستند و همین امر باعث این شده که بیش از 1500 نفر در چهار وبینار قبلی سورس ایران شرکت کنند.

 

تعداد نفرات شرکت کننده در وبینار های محمد همتی

 

سرفصل‌های وبینار
 • معرفی روش های منسوخ شده (تا شما سمت آنها نروید و زمان هدر ندهید)
 • معرفی روش های جدید و پولساز کسب درآمد از برنامه نویسی
 • معرفی بهترین روش هایی که در خارج کشور استفاده می شود
 • معرفی روش هایی که توسط تعداد کمی برنامه نویس در ایران استفاده میشود
 • معرفی چند ایده ناب و پولساز
 • و ...
مخاطبین
 • برنامه نویسان
 • طراحان سایت
 • کسانی که میخواهند استارت اپ راه اندازی کنند
 • مشتاقان تکنولوژی
 • سرمایه گذاران حوزه آی تی
 • و ...
سوالات متداول

آیا بعد از دیدن وبینار، می توانم درآمد داشته باشم؟

بله - اما شرط دارد. برای اینکه بتوانید درآمد داشته باشید باید کارهایی را انجام دهید و تا زمانی که اقدام عملی نداشته باشید هیچ گونه درآمدی حاصل نمی شود. اما اگر مراحلی که گفته شده را اجرا کنید تضمین میکنم که بتوانید به درآمد برسید.

آیا این وبینار پشتیبانی دارد؟

بله - اگر بعد از دیدن وبینار سوالی برای شما پیش آمد و نیاز به راهنمایی داشتید می توانید از مدرس پشتیبانی بگیرید.

آیا بعد از پایان وبینار، ویدیو آن در اختیار شرکت کننده ها قرار میگیرد؟

بله - می توانید از طریق پنل کاربری آن را دانلود کنید.

آیا روش های معرفی شده قابلیت اجرا را دارند؟

صد در صد - روش هایی که گفته می شود در حال حاضر در خارج کشور و داخل مورد استفاده قرار می گیرند.

محمد همتی
محمد همتی

موسس و مدیر سورس ایران، مدرس و منتور کسب و کار و طراحی سایت

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.9 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.9 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.9 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.8 از 5
4.9 از 5 ( 63 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
ایده های پولساز برنامه نویسی
پنج‌شنبه 29 مهر 1400
ساعت 21:00
ساعت 23:00
Host Cover
برگزارکننده: سورس ایران
adds-cart
 انتخاب بلیت