موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار معرفی تمام اجزای هویت بصری یا visual identity

وبینار معرفی تمام اجزای هویت بصری یا visual identity

ذخیره کردن
وبینار معرفی تمام اجزای هویت بصری یا visual identity
توضیحات وبینار

شما در سازمانتان ، چه بزرگ باشد چه کوچک، نیاز دارید همه عناصر بصری مثل لوگو، وب سایت، فایل های ارائه، بروشور، کاتالوگ، کارت ویزیت، پاکت نامه و حتی تابلوها و... را یکپارچه کنید، گویی که همه‌ آن‌ها به یک زبان صحبت می‌کنند؛ انگار که همه‌ آن‌ها از یک خانواده یا یک مجموعه هستند. در غیر این صورت شما نمی‌توانید ادعا کنید که یک برند دارید.

اگر یک کسب و کار کوچک دارید، ممکن است تصور کنید هویت بصری آن‌قدر‌ها هم مهم نیست؛ اما همه برند‌ها برای کسب اطمینان از یکپارچگی عناصر بصری خود به یک راهنمای مکتوب نیاز دارند.

فرض کنید شما در شرکت خود یک طراح دارید و تمام عناصر بصری شرکت مانند لوگو، وب‌سایت، کار‌ت‌های تبلیغاتی و دیگر اقلام بصری را او طراحی می‌کند. قطعا طراح شما به تمام قواعد و جزییات این عناصر مسلط است. حال فرض کنید، پس از چند سال، طراح دیگری به شرکت اضافه می‌شود یا طراح قدیمی از شرکت می رود. به‌این‌ترتیب، کارمند جدید باید اصول و قواعد عناصر بصری شما را یاد بگیرد. مسلما اگر هویت بصری داشته باشید، به‌راحتی آن را در اختیار طراح جدید قرار می‌دهید. این هویت بصری شامل تمام مواردی‌ست که او باید بداند: رنگ‌ها، اندازه و جای لوگو، فونت‌ها و… .

به علاوه هویت بصری با ساده و‌ یکپارچه‌کردن فعالیت‌های شرکت‌ به شما کمک می‌کند. خلق برند‌بوک، هم‌زمان با کار‌کردن روی پروژه‌ای خاص، وقتی از شما نمی‌گیرد، بلکه کاملا برعکس، از اتلاف وقت شما جلوگیری می‌کند.

به طور کلی دو هویت بصری یکسان وجود ندارد. هر شرکت با یک ماموریت، ارزش ها، مدل کسب و کار و سایر خصوصیات خود دارای یک هویت بصری منحصر به فرد است.

ما در این وبینار تمامی اجزای هویت بصری را به شما معرفی می کنیم و در مورد این اجزا توضیحات و نمونه های مختلفی ارائه خواهیم کرد. بعد از این وبینار شما به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که برای سازمان شما کدام اجزای هویت بصری ضروریست و باید آن ها را به صورت یکپارچه داشته باشید.

اگر هم طراح هستید و می خواهید بدانید یک هویت بصری از چه اجزایی تشکیل شده تا به کارفرمایان پیشنهاد بدهید و هویت های بصری حرفه ای طراحی کنید در این وبینار با ما همراه باشید.

همچنین نمونه های مختلفی از هویت های بصری سازمان های مطرح ایرانی و خارجی را با هم خواهیم دید و به بررسی اجزای مختلف آن ها می پردازیم.

*******************************************************************************************کدام بلیط مناسب شماست؟

اگر فقط می خواهید با این مباحث آشنا شوید و در تاریخ برگزاری کلاس می توانید در کلاس حضور یابید همین الان رایگان توی وبینار شرکت کنید.

اما اگر مباحث و فیلم وبینار بعدا به کارتان می آید و نمی خواهید جزوه بنویسید یا در این ساعت و تاریخ نمی توانید در کلاس شرکت کنید، بلیط همراه با فیلم قابل دانلود را انتخاب کنید. ضمنا با خرید این بلیط یک پکیج ویژه شامل انواع هویت های بصری خارجی و ایرانی و همین طور یک مجموعه فایل های لایه باز ست های اداری دریافت خواهید کرد.

سرفصل‌های وبینار
  • معرفی تمام اجزای هویت بصری کامل
  • بررسی چندهویت بصری ایرانی و خارجی
مخاطبین

مهمترين مخاطبان كارگاه عبارتند از:

مدیران سازمان های بزرگ و کوچک

مسئول برند

کارشناسان

مدیران و کارشناسان روابط عمومی

استارت آپ ها

طراحان گرافیک

کارفرمایان

و هر کسی که احساس می کند کسب و کارش به برندبوک نیاز دارد.

سوالات متداول

پکیج ویژه شامل چیست؟

پکیج ویژه شامل انواع هویت های بصری خارجی و ایرانی و همین طور یک مجموعه فایل های لایه باز ست های اداری می باشد.

حامیان
نخستین مرجع اینفوگرافیک فارسی
منصور میرطاهری
منصور میرطاهری

موسس و مدیر نخستین مرجع اینفوگرافیک فارسی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 1 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 1 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 1 از 5
تجربه محور بودن محتوا 1 از 5
1 از 5 ( 1 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
معرفی تمام اجزای هویت بصری
پنج‌شنبه 25 شهریور 1400
ساعت 11:00
ساعت 13:00
Host Cover
برگزارکننده: اینفوگرافیک کالج
adds-cart