موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار در کوچه های ساختن( مسیر من برای توسعه فردی و برندسازی شخصی)

وبینار در کوچه های ساختن( مسیر من برای توسعه فردی و برندسازی شخصی)

وبینار در کوچه های ساختن( مسیر من برای توسعه فردی و برندسازی شخصی)

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار در کوچه های ساختن( مسیر من برای توسعه فردی و برندسازی شخصی)
توضیحات وبینار

ما انسان‌ها در ذات خود تمایل به رشد داریم و می‌خواهیم زندگی خود را بهبود ببخشیم، ثروت بیشتری به دست بیاوریم، تناسب اندام و سلامتی بهتری داشته باشیم، روابط فردی و اجتماعی موثرتری را با سایر افراد زندگی‌مان بسازیم و...توسعه فردی، راهی است برای رسیدن به آرزوها و آمالی که ممکن است فراموششان کرده باشیم.

مقوله رشد و توسعه فردی در سال ۲۰۲۱ و با همه مشکلات و که جهان امروز (از جمله پاندمی کرونا) با آن مواجهه است به ابزاری قدرتمند برای حفاظت از جسم و روان ما تبدیل شده است. توسعه فردی در روزگار ما هم از حکمت‌های کهن همچون یوگا، مراقبه و تمرینات تنفسی و هم از دانش روز جهان در زمینه روانشناسی و مدیریت استفاده می‌کند تا دریابد چگونه انسان‌ها با همه استرس‌ها و آشفتگی‌های زندگی معاصر می‌توانند برای خود زندگی بهتری خلق کنند.

توسعه فردی، چیزی نیست که دوره خاصی از زندگی را شامل شود، توسعه فردی، مهارتی است که در سراسر زندگی افراد کاربرد دارد و به بهبود کیفیت زندگی فرد کمک می‌کند. درست است که این مهارت شامل خودیاری یا self-help هم می‌شود اما محدود به آن نیست و دایره وسیع‌تری از مهارت‌ها را دربرمی‌گیرد و  شامل بخش‌های زیادی می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به افزایش شناخت از خود، بهبود مهارت‌ها و یادگیری‌های جدید، شناخت استعدادها ونقاط قوت، پیشرفت در زمینه شغلی، شناخت توانایی‌های بالقوه، بهبود سبک زندگی و بالاتر بردن کیفیت زندگی، بهبود مدیریت زمان، ارتقای سلامتی، بالا بردن وضعیت ثروت و جایگاه اجتماعی، رسیدن به آرزوها و خواست‌های قلبی، بهتر شدن روابط اجتماعی و بالابردن هوش هیجانی، رشد و توسعه هویت معنوی اشاره کرد.

ما در این کارگاه 3 ساعته در نظر داریم برترین و مهم‌ترین نکاتی را که هر فردی برای رشد و توسعه و بالا بردن کیفیت زندگی‌اش به آن احتیاج دارد با شما در میان بگذاریم.

سرفصل‌های وبینار

 

  • دنیای مطلوب من
  • کجای جهان ایستاده‌ام!
  • سوال بنیادین: من کی هستم؟
  • آغاز سفر خودآگاهی و خودشناسی
  • خلق چشم‌انداز فردی  
  • مسئولیت‌پذیری، فضیلت گمشده  
  • یافتن sweet spot
  • تدوین استراتژی برند شخصی
  • هویت بصری در برندسازی شخصی
  • نقشه‌ای برای ادامه مسیر   
مخاطبین


مخاطب این کارگاه تمام افرادی هستند که به رشد و موفقیت و زندگی سالم و پایدار می اندیشند .
افرادی که در جستجوی هدف در زندگیشان هستند. افرادی که میخواهند تواناییها، استعدادها، شایستگیها، و مهارتهای خود را کشف کنند

فائزه رضایی
فائزه رضایی

متخصص منابع انسانی و فرهنگ و مدیرعامل خانه متیس

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
زمان برگزاری
جمعه 18 تیر 1400
ساعت 14:00
ساعت 17:00
Host Cover
برگزارکننده: باشگاه مهارت و اشتغال امیرکبیر
adds-cart
adds-cart