موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار اعتماد به نفس در سخنرانی

وبینار اعتماد به نفس در سخنرانی

وبینار اعتماد به نفس در سخنرانی

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار اعتماد به نفس در سخنرانی
توضیحات وبینار

ریشه خیلی از مشکلات، ناکامی‌ها، شکست‌ها و کمبودهای ما برمی‌گردد به کمبود اعتماد به نفس. اما صبر کنید!

شاید پیش خودتان بگویید از این مطالب در اینترنت یا کتاب‌ها زیاد است... حق با شماست. مطالبی که در مورد اعتماد به نفس در سخنرانی وجود دارد، بسیار زیاد است. اما واقعاً کدام‌یک از آن‌ها، مبتنی بر دقیق‌ترین نظریه‌ها، تحقیقات و پژوهش‌های علمی است؟ چقدر از آن‌ها کاربردی است؟ آیا اگر تجربه خواندن مطالب صرفاً انگیزشی (تو می‌تونی -  باور داشته باش - کافیه جذبش کنی و از اینجور چیزها 😳) دارید، تا به حال اثر بزرگی هم در زندگی‌تان داشته؟ احتمالاً خیر! چون مطالب انگیزشی، آثار بسیار کوتاه مدتی دارد و نمی‌تواند کاربردهای آن‌چنانی داشته باشد. برعکس، می‌تواند باعث سرخوردگی وناکامی هم شود.

 

در این وبینار کاملا رایگان تعاریف دقیقی از اعتماد به نفس گفته میشود، تحقیقات مدرن و تازه در مورد اعتماد به نفس در سخنرانی توضیح داده شود، از افسانه‌ها و باورهای اشتباه و رایج در مورد اعتماد به نفس در سخنرانی گفته می‌شود و تمرین‌هایی واقعاً کاربردی که بتوانید به صورت روزمره  و به تدریج آن‌ها را وارد زندگی‌تان کنید و آثار شگفت‌انگیزش را ببینید، به شما آموزش داده خواهد شد!

 

✴️ در ادامه توضیح خواهیم داد که چرا نباید بابت شرکت در این وبینار، هیچ نگرانی‌ای داشته باشید. مزیت‌های متفاوت این وبینار را کمی پایین‌تر به شما خواهیم گفت.

 من و همکارانم در خصوص وبینار به سوالات شما، به صورت نامحدود، پاسخ مناسب و فوری می‌دهیم. می‌خواهیم احساس کنید که وبینار تمام نشده است و همچنان ادامه دارد! وقتی وبینار تمام شد، دائم برایتان سؤال پیش می‌آید و به ابهام برمی‌خورید و بین دوراهی گیر می‌کنید و در تضاد قرار می‌گیرید و نکته‌ها را فراموش می‌کنید و چه و چه و چه. در این وقت‌ها، بی‌درنگ دست‌به‌گوشی شوید و زنگ بزنید یا اینکه در اینستاگرام بپرسید. این تعهد ماست به یاددادن نکته‌هایی که بلدیم.

 

🔶 وقتی اعتماد به نفس را کامل یاد بگیرم، چه اتفاقی برایم می‌افتد؟

👈 آیا می‌دانید ترس‌های ما برای سخنرانی ، بسیاری به اعتماد به نفس مربوط هستند؟  آیا می‌دانید این ترس‌ها منبع عظیمی از انرژی هستند که اصلا از آن استفاده نمی کنیم؟ برای استفاده از انرژی‌ ترس‌هایمان، اول باید مهارت فوق‌العاده اعتماد به نفس را بیاموزیم.

👈 آیا می دانید در طول زندگی، چه فرصت‌های طلائی را از دست می دهیم در حالی که نمی دانیم «کمبود اعتماد به نفس» چه در سخنرانی و ...  بوده که باعث از دست رفتن آن شده؟

👈 آیا می‌دانید چه پتانسیل‌هایی در خودمان داریم اما تنها به دلیل باورهای غلط نسبت به خود و کمبود اعتماد به نفس در سخنرانی، هرگز به مرحله شکوفایی و رشد نمی‌رسند؟

 

🔶 ما فکر می‌کنیم نیازی به چنین آموزشی نداریم...!

شاید برخی از افرادی که این صفحه را می‌خوانند با خود بگویند: «من که اعتماد به نفس کافی دارم! نیازی به تهیه این وبینار ندارم!» البته که طبیعتا افرادی هستند که هم مطالعات کافی داشته اند و هم مهارت اعتماد به نفس را دارند. اما بسیاری از ما «فقط فکر می کنیم» که اعتماد به نفس داریم، چون احتمالاً اعتماد به نفس را فقط در رک حرف زدن و قاطع بودن می‌بینیم! در حالی که اعتماد به نفس در سخنرانی، لایه‌های پنهان و درونی فراوانی دارد.

چه بسیار کسانی که افرادی رک یا حاضر جواب‌اند اما اعتماد به نفس واقعی‌شان چنان متزلزل است که حتی به آن‌ها اجازه نمی دهد به خودآگاهی برسند.

چه بسیار افرادی که «اعتماد به نفس در سخنرانی کاذب» دارند و فکر می‌کنند «اعتماد به نفس واقعی» دارند و فقط کافی است از آنها درخواست کنید که سخنرانی کنند. (شاید بد نباشد بدانید ضرر و زیان‌های اعتماد به نفس کاذب، به مراتب از نداشتن اعتماد به نفس، آسیب زننده‌تر است!)

 

  بزرگترین دشمن موفقیت، شکست نیست، کمبود اعتماد به نفسه  

 

 

⭕️نگاهی کوتاه و سریع بر سرفصل های وبینار اعتماد به نفس در سخنرانی :👇

◼️ علت کمبود اعتماد به‌نفس در سخنرانی و نتایج کمبود آن

◼️ تفاوت اعتماد به‌نفس و عزت نفس

◼️ دو بال اعتماد به‌نفس در سخنرانی

◼️ سیستم مغز در مقابل اعتماد به‌نفس 

◼️ نقش آمیگدال در کمبود اعتماد به‌نفس ما

◼️ چرخه‌ی اعتماد به‌نفس در سخنرانی

◼️ 3 تکنیک برای بهبود مهارت سخنرانی (هدیه)

◼️ علت سفید شدن مغز هنگام سخنرانی و راه مدیریت آن

◼️ قاتلین اعتماد به‌نفس در سخنرانی

◼️ پرسش و پاسخ 

◼️ آشنایی با مدیریت افکار ( روانشناسی Act ) برای افزایش اعتماد به‌نفس

◼️ راهکارهای ذهنی برای افزایش اعتماد به‌نفس

◼️ سوالاتی برای چک کردن سطح اعتماد به‌نفس در سخنرانی

◼️ معرفی کتاب‌های مرتبط با اعتماد به‌نفس

◼️ مدیریت ترس از سخنرانی و تولید محتوای ویدئویی ( هدیه )

 

🔶 این‌ همه مطلب و وبینار واسه اعتماد به نفس در سخنرانی هست...! مزیت وبینار ما چیه؟

بله، شکر خدا کلاس و وبینار آموزشی برای «اعتماد به نفس در سخنرانی»، زیاد وجود دارد. رویکرد  ما در آموزش همواره، این بوده که خود را رقیب کسی نمی‌دانیم و کسی را جاتنگ‌کنِ وادیِ فراخ آموزش نمی‌انگاریم. مخاطبان باید به همه‌جور کلاسی بروند و کم‌کم خودشان خوب را از بد و غیرعلمی را از علمی تشخیص دهند. در نهایت خودِ بازار تصمیم بگیرد که کدام بازیگر را بر صدرِ اعتماد بنشاند و کدام را به زیر بکشد.

 

به همهٔ این آموزش‌ها نیاز است، حتی ضعیف‌هایش! چون این نشانهٔ رونق وادی آموزش است که همه‌جور جنسی در آن یافت می‌شود. مانند صنعت پوشاک و مشاوره و تبلیغات و پزشکی و بورس و… است که چون طیف وسیعی از قوی‌ها و ضعیف‌ها در آن مشغول‌به‌کارند، این عرصه‌ها زنده‌اند و پیش می‌روند. اگر قرار بود فقط یکی‌دو بازیگرِ ممتاز در وادی خاصی مشغول باشند، آن حوزه به انحصار و زوال کشیده می‌شد!

 

خب برویم سراغ مزیت‌های اصلی وبینار اعتماد به نفس در سخنرانی:

1- همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، مزیت ویژهٔ «وبینار اعتماد به نفس در سخنرانی» این است که محتوای آن برگرفته از دوره‌ها و منابع آموزشیِ مبتنی بر تحقیقات علمی و آزموده شده در جهان است. مدرس این وبینار ، علی شفیعی ، مدت‌هاست منابع آموزشیِ دست‌اول را مطالعه و مرور می‌کند و دوره‌های آموزشیِ بین‌المللی را می‌گذراند و بنابراین به منابع دست اول و معتبری دسترسی دارد.

2- مزیت دوم ما، کاربردی بودن و بومی بودن مطالب است. مطالبی که در این وبینار به شما یاد داده می‌شود، صرفاً تئوری نیست. این آموزش‌ها همراه با تمریناتی موثر و کاربردی است. این آموزش‌ها هیجانی و کوتاه مدت و انگیزشی نیست و اثرات درازمدتی بر شیوه و سبک زندگی شما خواهد گذاشت.

3- مزیت سوم این دوره، تعاملی‌بودن آموزش‌هاست، بدون شعاردادن. راستش را بخواهید، این وبینار مخصوص کسانی است که واقعا می‌خواهند در زندگی‌شان تغییر ایجاد کنند و برای این کار مصمم هستند. ما افرادی که اهل اقدام باشند می‌خواهیم. به این وبینار نیایید اگر فقط به جزوه داشتن و جزوه نوشتن و صرفاً دانستن موضوعات علاقهمند هستید. به این وبینار بیایید اگر حقیقتاً دوست دارید زندگی‌تان را متفاوت از قبل کنید. به این وبینار نیایید اگر فقط دوست دارید که آخرِ این وبینار جزوه‌ای شیک و منظم در دست داشته باشید و ذوق کنید که کلی نکتهٔ نظری یاد گرفته‌اید. روال وبینار اعتماد به نفس در سخنرانی این نیست. راستش را بخواهید نکات نظری و صرفاً تئوری، در سطح اینترنت زیاد است و هیچ نیازی به هیچ کلاسی نیست. مطالب خوبی هم هستند، اما در خودِ وبینار قرار است تغییر رخ دهد. انبارکردن داده‌ها در مغز، کافی است!

4- و  دلیل بعدی نیز همان مزیت همیشگی است: تضمین بی‌قیدوشرط و بدون سؤال و جوابِ رضایت شما، از «هر» خدمتی که در قبالش به «ما» ریالی پول می‌دهید و یا حتی رایگان استفاده می‌کنید مثل این وبینار. بله، هر زمان که باشد.

 

علی شفیعی مدرس مهارت‌های سخنرانی وتولید محتوا است. بخشی از تجربیات او را در لیست زیر بخوانید:

◼️ آموزش سخنرانی و مهارت های پیوسته به بیش از 1000 نفر.

◼️ سخنران همایش‌ها و کارگاه‌های متعدد (در مراکز مختلف از جمله دانشگاه‌های شمسی پور، و …).

◼️ نگارش بیش از 25 مقاله در حوزه سخنرانی و تولید محتوا.

◼️ دارای مدرک Mastery training از آکادمی Mpt اتریش.

◼️ مشاوره به شماری از مدیران عامل.

◼️ حضور در در رسانه ملی (شبکه آموزش) به عنوان کارشناس.

 

⭕️برای افراد اهمال کار، بهانه‌ها جورِ جور است!

از آنجایی که افراد اهمال کار برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، من می‌خواهم به دوستان اهمال کار کمک کنم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ام:

 

⛔️ باشه یکم سرم که خلوت شد :(

⛔️ الان کارهای مهم تری دارم!

⛔️ من درست بشو نیستم و اعتماد به نفس ندارم!

​⛔️ خیلی گرونه، ارزشش رو نداره! ( بابا رایگانه!!!!)

⛔️ بعید می دونم اثری داشته باشه..

⛔️ دیگه از من که گذشته...

⛔️​ این چیزا با آموزش درست نمی شه! ذاتیه!

⛔️ با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم

⛔️ اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که (بابا رایگانه که!!)

⛔️​ من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه دیگه!

⛔️ نتیجه نمیده فقط انگیزشیه!

⛔️ اعتماد ندارم!

⛔️جای خالی با بهونه گیر ها...

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیزم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند.

 

 

 

سرفصل‌های وبینار

⭕️نگاهی کوتاه و سریع بر سرفصل های وبینار اعتماد به نفس در سخنرانی :👇

◼️ علت کمبود اعتماد به‌نفس در سخنرانی و نتایج کمبود آن

◼️ تفاوت اعتماد به‌نفس و عزت نفس

◼️ دو بال اعتماد به‌نفس در سخنرانی

◼️ سیستم مغز در مقابل اعتماد به‌نفس 

◼️ نقش آمیگدال در کمبود اعتماد به‌نفس ما

◼️ چرخه‌ی اعتماد به‌نفس در سخنرانی

◼️ 3 تکنیک برای بهبود مهارت سخنرانی (هدیه)

◼️ علت سفید شدن مغز هنگام سخنرانی و راه مدیریت آن

◼️ قاتلین اعتماد به‌نفس در سخنرانی

◼️ پرسش و پاسخ 

◼️ آشنایی با مدیریت افکار ( روانشناسی Act ) برای افزایش اعتماد به‌نفس

◼️ راهکارهای ذهنی برای افزایش اعتماد به‌نفس

◼️ سوالاتی برای چک کردن سطح اعتماد به‌نفس در سخنرانی

◼️ معرفی کتاب‌های مرتبط با اعتماد به‌نفس

◼️ مدیریت ترس از سخنرانی و تولید محتوای ویدئویی ( هدیه )

 

مخاطبین

هرکسی که می‌خواهد اعتماد به‌نفس خود را چه در سخنرانی و چه در زندگی بالاتر ببرد.

سوالات متداول

آیا این وبینار به صورت غیر حضوری اثربخش هست؟

شاید برایتان عجیب باشد اگر بگوییم که اصلاً انگار این وبینار غیر حضوری نیست! چون قرار است شما تمریناتی ساده و جذاب انجام دهید و اعتماد به نفس خودتان را افزایش دهید. وبینار به گونه‌ای برگزار می‌شود که بتوانید بیشترین استفاده را ببرید. فقط کافیست به انجام تمرینات دل بدهید! بقیه با ما!

مزیت وبینار شما چیست؟

 من و همکاران من در خصوص وبینار به سوالات شما، به صورت نامحدود، پاسخ مناسب و فوری می‌دهیم. می‌خواهیم احساس کنید که وبینار تمام نشده است و همچنان ادامه دارد! وقتی وبینار تمام شد، دائم برایتان سؤال پیش می‌آید و به ابهام برمی‌خورید و بین دوراهی گیر می‌کنید و در تضاد قرار می‌گیرید و نکته‌ها را فراموش می‌کنید و چه و چه و چه. در این وقت‌ها، بی‌درنگ دست‌به‌گوشی شوید و زنگ بزنید یا اینکه در اینستاگرام بپرسید. این تعهد ماست به یاددادن نکته‌هایی که بلدیم.

مطالب در مورد اعتماد به‌نفس در سخنرانی خیلی زیاد است..

بله. مطالبی که در مورد اعتماد به نفس در سخنرانی وجود دارد، بسیار زیاد است. اما واقعاً کدام‌یک از آن‌ها، مبتنی بر دقیق‌ترین نظریه‌ها، تحقیقات و پژوهش‌های علمی است؟ چقدر از آن‌ها کاربردی است؟در این وبینار کاملا رایگان تعاریف دقیقی از اعتماد به نفس گفته میشود، تحقیقات مدرن و تازه در مورد اعتماد به نفس در سخنرانی توضیح داده شود، از افسانه‌ها و باورهای اشتباه و رایج در مورد اعتماد به نفس در سخنرانی گفته می‌شود و تمرین‌هایی واقعاً کاربردی که بتوانید به صورت روزمره  و به تدریج آن‌ها را وارد زندگی‌تان کنید و آثار شگفت‌انگیزش را ببینید، به شما آموزش داده خواهد شد!

 ما فکر می‌کنیم نیازی به چنین آموزشی نداریم...!

شاید برخی از افرادی که این صفحه را می‌خوانند با خود بگویند: «من که اعتماد به نفس کافی دارم! نیازی به تهیه این وبینار ندارم!» البته که طبیعتا افرادی هستند که هم مطالعات کافی داشته اند و هم مهارت اعتماد به نفس را دارند. اما بسیاری از ما «فقط فکر می کنیم» که اعتماد به نفس داریم، چون احتمالاً اعتماد به نفس را فقط در رک حرف زدن و قاطع بودن می‌بینیم! در حالی که اعتماد به نفس در سخنرانی، لایه‌های پنهان و درونی فراوانی دارد.

علی شفیعی
علی شفیعی

مدرس سخنرانی و تولیدمحتوای ویدئویی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
جلسه اصلی
جمعه 20 فروردین 1400
ساعت 20:00
ساعت 22:00
Host Cover
برگزارکننده: علی شفیعی
adds-cart

ما با محدودکردن حق استفاده از اینترنت مخالفیم.
اطلاعات بیشتر