موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار شیوه تنظیم قراردادهای تجاری

وبینار شیوه تنظیم قراردادهای تجاری

وبینار شیوه تنظیم قراردادهای تجاری

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار شیوه تنظیم قراردادهای تجاری
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
توضیحات وبینار

سالانه ، زیان زیادی به تاجران حوزه خرما تحمیل می شود که دلیل آن شفاف نبودن قراردادهای تجاری و تنظیم آنها توسط افراد غیر حرفه ای می باشد. بدین جهت انجمن خرما با همکاری شرکت شهرک های صنعتی ، دوره آموزشی با عنوان شیوه تنظیم قراردادهای تجاری را با تدریس جناب آقای محسن سلطانی نژاد برگزار می کند.

دنیای تجارت پر از پیچیدگی ها و راز و رمزهای مخصوص به خودش است ، دراین بازار تنها کسانی موفق خواهند بود که از اصول و قوانین آگاه باشند و به خوبی آنها را اجرا کنند.

یکی از اصلی ترین اصول تجارت قرارداد است ، قرارداد های تجاری مکتوب که آینده کار یک تجارت را مشخص می کند .در بازار سنتی ایران حرف مرد سند بود و کمتر پیش می آمد که سند مکتوبی نگاشته شود که البته زمینه ساز مشکلات و اختلافات فراوان می شد از این رو قرارداد ها امروزه در این خصوص راهگشای خیلی مسائل و مشکلات هستند.

قرارداد به این مفهوم است که یک یا چند نفرتعهد به انجام امری کنند و انجام آن مورد قبول همه طرفین باشد.

قرارداد ها انواع مختلف دارند زمانی که قرارداد بین یک یا چند شرکت تجاری منعقد شود که ماهیت تجاری دارند قرارداد تجاری خوانده می شود.

یک اصل در تمامی قرارداد ها وجود دارد و آن اینکه طرفین قرارداد ذکر می شوند سپس تعهدات و حقوق هر یک به صورت توافقی مکتوب می گردد. درصورت نیاز جرایمی برای دیرکرد تعهدات تعیین می شود.

قرارداد هایی که جنبه بین المللی دارند معمولا دو زبانه تنظیم می شود و همین طور حقوق بین الملل در نتظیم آن رعایت می شود.

در قرارداد های داخلی اصول و قوانین داخلی هر کشور مد نظر قرار می گیرد. قرارداد زمانی تنظیم می شود که کلیه چانه زنی ها به پایان رسیده باشد و طرفین در خصوص کلیات و جزئیات به اتفاق نظر رسیده باشند.

امروزه کلاس های متعددی در زمینه تعریف و نحوه تنظیم قرارداد های تجاری وجود دارد که به تجار آموزش می دهد چطور با نوشتن یک قرارداد صحیح و قانونی آینده تجارتشان را تضمین کنند.

چراکه قرارداد یک توافق الزام آور است که روابط دو یا چند نفر را تنظیم می کند بنابراین به محض امضای قرارداد طرفین ملزم به اجرای اصول آن هستند و تخطی از قرارداد مستوجب مجازات خواهد بود.

بارها پیش آمده که حتی تجار موفق و با تجربه به سبب عدم دقت در تنظیم قرارداد مجبور به پرداخت جریمه های سنگین و هزینه های هنگفت شده اند.

قرارداد ها می تواند در زمینه خرید و فروش، اجاره، رهن، ضمانت، اعطای تسهیلات مالی و ... باشد، که البته تنظیم هریک قوانین خاص خود را دارد. البته یک سری اصول مشترک در نتظیم کلیه قرارداد های تجاری وجود دارد که در این دوره به  آنها اشاره می کنیم.

سرفصل‌های وبینار

بررسی اصول حقوقی قراردادها
تحلیل مبانی حقوقی از انواع قانون های مدنی، تجارت و ...
تشریح قرارداد
عنوان بندها در قراردادهای داخلی و بین المللی
تشریح و توضیحی بر انواع قراردادهای داخلی و بین المللی

مخاطبین

کلیه مدیران و صاحبان کسب و کار

کلیه تاجران

کلیه علاقه مندان به موضوعات حقوق تجارت

حامیان
شرکت شهرکهای صنعتی استان کرمان
انجمن خرمای استان کرمان
محسن سلطانی نژاد
محسن سلطانی نژاد

کارشناس مرکز داوری اتاق بازرگانی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.7 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.7 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.7 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.7 از 5
4.7 از 5 ( 3 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
شیوه تنظیم قراردادهای تجاری
سه‌شنبه 14 بهمن 1399
ساعت 16:00
ساعت 19:00
Host Cover
برگزارکننده: شرکت هادیان توسعه فردا
adds-cart
 انتخاب بلیت