موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار آشنایی با قابلیت ها و کاربردهای راهکار ICAN STANDARD BPMS در صنعت بیمه

وبینار آشنایی با قابلیت ها و کاربردهای راهکار ICAN STANDARD BPMS در صنعت بیمه

وبینار آشنایی با قابلیت ها و کاربردهای راهکار ICAN STANDARD BPMS در صنعت بیمه

مدت وبینار:
ذخیره کردن
وبینار آشنایی با قابلیت ها و کاربردهای راهکار ICAN STANDARD BPMS در صنعت بیمه
توضیحات وبینار

گروه مهندسی آی کن بیش از دو دهه است که در زمینه تولید راهکارهای نرم افزاری فعالیت می نماید. در سال 1383، برای اولین بار در کشور، ایده سازمان الکترونیک، توسط گروه مهندسی آی کن مطرح و در بستر وب پیاده‌سازی و با نام تجاری اتوماسیون اداری فرزین در سازمان های متوسط و بزرگ کشور استقرار و مورد بهره برداری قرار گرفت. 

در سال 1384 یک ماژول بومی تحت عنوان مدیریت گردش کار، امکانی را فراهم آورد تا سازمان‌ها فرآیندهای مورد نیاز خود را تعریف و بر اساس سطوح دسترسی کاربران آن را پیاده‌سازی نمایند.

پس از آن در سال 1385 با افزودن امکانات جدید به زیرساخت های مذکور و از طریق ارائه محصولی صد در صد بومی و مطابق با معیارهای مطرح جهانی با نام تجاری ICAN Standard BPMS (مدیریت فرآیندهای کسب و کار گروه مهندسی آی کن) ورودی قدرتمند به بازارهای داخلی و جهانی را تجربه نمود.

 تلاش گروه مهندسی آی کن ارائه راهکار Standard BPMS به سازمان ها جهت تامین نیازهای ایشان در جهت تولید فرم ها و فرآیندها می باشد و این راهکار به صورت کاملا تحت وب ارائه می شود.

ICAN Standard BPMS با رویکرد سیستماتیک و با قابلیت انعطاف‌پذیری نسبت به تغییرات پیرامون، گردش کارها را آسانتر نموده و کاهش خطاهای انسانی ناشی از تبادل نادرست اطلاعات بین افراد و نیز هدایت افراد به ایفای بهینه مسئولیت‌های خود را، به ارمغان آورده است.

دنیایی که در آن زندگی میکنیم سرشار از ریسک و موقعیت های ناشناخته است. افراد، خانواده ها، کسب و کارها، اموال و دارایی ها در معرض سطوح مختلفی از ریسک هستند. از آنجایی که جلوگیری کامل از وقوع چنین حوادثی، امکان پذیر نیست، بیمه راه حلی است که هزینه ها، خسارات و تاثیرهای ناشی از وقوع این حوادث را به طرز چشم گیری کاهش می دهد و ازین رو در میان صنایع مختلف از جایگاه ویژه ای برخوردار است. همچنین هریک از بخش های مختلف صنعت بیمه به تناسب ویژگی هایشان، فرآیندها و گردش کارهای خاص خود را دارد، که پیاده سازی راهکارهای BMPS در این بخش ها نیازمند همکاری با یک تیم تحلیلگر مجرب، قدرتمند و حرفه ای می باشد که با ویژگی ها و مشخصات مذکور آشنایی داشته باشند. گروه مهندسی آی کن مفتخر است که توانسته در این حوزه، پروژه ها موفقی را به ثبت برساند و راهکارهای BPMS گروه مهندسی آی کن در شرکت های بیمه ای مختلفی از جمله بیمه البرز  با موفقیت پیاده سازی گردیده است.  

این راهکار (ICAN Standard BPMS) شامل موارد ذیل می باشد:

  • اتوماسیون اداری
  • سیستم مدیریت اسناد (DMS)
  • موتور فرم ساز
  • موتور فرآیند ساز
  • موتور گزارش ساز
  • میزکار با قابلیت های ویژه
  • خدمات الکترونیک

در این وبینار ، با قابلیت ها و ویژگی های برجسته و متمایز راهکار ICAN Standard BPMS و کاربردهای آن در صنعت بیمه آشنا خواهیم شد.

 

سرفصل‌های وبینار

معرفی زیرساخت و ویژگی های Standard BPMS گروه مهندسی آی کن

بررسی برخی از  نمونه فرم و فرآیندهای پیاده سازی شده در صنعت بیمه

مخاطبین

مدیران، مشاورین ارشد و فعالان صنعت بیمه

علاقمندان به زمینه توسعه نرم افزارها

اکرم ابراهیم اصفهانی
اکرم ابراهیم اصفهانی

مسئول آکادمی گروه مهندسی آی کن کارشناس خبره حوزه بانک های اطلاعاتی

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

0 از 5 ( 0 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
آشنایی با قابلیت ها و کاربردهای راهکار ICAN STANDARD BPMS در صنعت بیمه
دوشنبه 17 آذر 1399
ساعت 14:00
ساعت 16:00
Host Cover
برگزارکننده: گروه مهندسی آی کن
adds-cart