موضوعات
سبد خرید (0)
مسیر درست کارآفرین شدن

مسیر درست کارآفرین شدن

مسیر درست کارآفرین شدن

مدت وبینار:
ذخیره کردن
مسیر درست کارآفرین شدن
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

مسیر درستِ کارآفرین شدن چیست؟(همراه با یک سورپرایز ویژه!)

شاید همواره یکی از مهم‌ترین سوالات علاقه‌مندان به کارآفرینی این پرسش بوده است!از کدام موسسه یا نهاد آموزش‌های استاندارد و منظم کارآفرینی را دریافت کنم؟ متولی آموزش کارآفرینی کشور کیست؟ برای دریافت آموزش‌های درست و استاندارد به نهادهای دولتی مراجعه کنیم؟! مراکز رشد؟ شتابدهنده‌ها یا ...؟

دلیل این همه تفاوت در استانداردها و مسیرهای پیشنهادی آموزش کارآفرینی چیست؟ هر کدام از مجموعه‌های ذکر شده فوق در چه مرحله‌ای و چطور به رشد اکوسیستم کارآفرینی کشور کمک می‌کنند و رسالت هریک از آن‌ها دقیقا چیست؟

آموزش کارآفرینی به یکی از مهمترین و گسترده‌ترین فعالیت‌ها در دانشگاه‌ها تبدیل شده است و از طرفی؛ بسیاری از مراکز آموزشی از جمله نهادهای آموزش عالی در ایران دوره‌های آموزشی بسیاری در جهت توسعه کارآفرینی برای دانشجویان برگزار کرده‌اند. اما به نظر می‌رسد متاسفانه نتایج این دوره‌ها با انتظارات ذینفعان همخوانی لازم را نداشته است!؟

از سوی دیگر مؤسسات آموزشی جهت بهبود وضعیت آموزش‌های ارائه شده نیازمند شناسایی موانع و چالش‌های پیش روی آموزش کارآفرینی هستند و از آنجایی که هیچ مرجع معتبر، استاندارد و با سابقه‌ای در زمینه آموزش کارآفرینی، به ویژه آموزش راه‌اندازی استارتاپ در کشور وجود ندارد، ما وظیفه خود دانستیم که با برگزاری این پنل گامی در راستای بهبود فرآیندهای آموزش کارآفرینی ایران عزیز برداریم.

 

پاسخ ما به چالش فوق چیست؟

Team conversation icon (PSD) | PSDGraphics

پس از بررسی‌های فراوان قصد داریم به مناسبت هفته کارآفرینی پنلی را با حضور نمایندگانی از سیاست‌گذاران کارآفرینی، کارآفرینان، فضاهای کار اشتراکی، مراکز رشد و شتابدهنده‌ها به صورت آنلاین برگزار کنیم تا هر نماینده از دید خود به بررسی این چالش‌ها بپردازد و راه‌حلی برای آن‌ها ارائه دهد و مسیر درست آموزش کارآفرینی و را‌ه‌اندازی کسب و کار از دید خود را به شما نشان دهد.

از سوی دیگر قطعا در مدل‌های آموزشی هر یک از نهادهای فوق، نقاط قوتی وجود دارد که اشتراک گذاری این نقطه نظرات می‌تواند کمک بزرگی به بهبود فرآیند آموزش در نهادهای دیگر نماید.

 

فلسفه حضور هر یک از پنلیست‌ها چیست؟

◄نماینده کارآفرینان: آقای پیمان فخاریان-بنیانگذار یکتانت(بزرگترین پلتفرم تبلیغات آنلاین ایران)

پیمان متولد ۱۳۷۲ در اصفهان است. سال۹۰ برای تحصیل به تهران آمده و در دانشگاه صنعتی شریف در رشته کامپیوتر تحصیل کرده است. در دوران ارشد هم در همین دانشگاه هوش مصنوعی خوانده است. سال ۹۵ با علیرضا ناظم زاده آشنا شده و یکتانت را آغاز کرده‌اند. او نماینده خوبی از یک کارآفرین جوان ایرانی است که با همت و تلاش به دنبال رفع موانع موجود توانسته است پایه گذار بزرگ ترین پلتفرم تبلیغات آنلاین کشور شده و ارزش آفرینی کند.

پیمان در این پنل نماینده شمایی است که خود را کارآفرین و ارزش آفرین می‌دانید و به دنبال یافتن سوالات خود در زمینه شروع و نحوه دریافت آموزش‌های صحیح کسب و کار هستید!

◄نماینده سیاستگذاران: خانم دکتر مریم ملونی-مدیر نوآوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

خانم دکتر مریم ملونی،پیش ازاین مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری استان همدان،معاون پشتیبانی و معاون فناوری و نوآوری پارک علم وفناوری استان همدان،معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای همدان و رییس مراکز رشد دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور بوده است. ایشان اکنون در معاونت علمی ریاست جمهوری مدیریت نوآوری و کسب و کار را برعهده داشته و تجربیات خوبی در زمینه روش‌های آموزش کارآفرینی دارند.

نماینده مراکز رشد: آقای دکتر حامد مقتدری-رئیس مرکز رشد دانشگاه الزهرا

جناب دکتر حامد مقتدری در حال حاضر ریاست مرکز رشد دانشگاه الزهرا را بر عهده دارند، ایشان دکتری مکانیک داشته و از سال 95 تا کنون مسئولیت مرکز رشد این دانشگاه را تقبل کرده اند. تجربه ایشان در کمک به رشد هسته‌های کارآفرینی مستقر در این مرکز رشد، قطعا ارزشمند و شنیدنی خواهد بود.

◄نماینده شتابدهنده‌ها: امین ربانیان-مدیر دپارتمان آموزش شتابدهنده دیموند و مدیرعامل دیموندلب

آقای ربانیان در گذشته مدیر دفتر اصفهان شتابدهنده دیموند و در حال حاضر مدیر دپارتمان آموزش این شتابدهنده هستند. امین چند سالی هست که به صورت تخصصی به فضای آموزش کارآفرینی علاقه داشته و در حال بررسی بهترین پاسخ به چالش‌های کارآفرینان به خصوص در زمینه آموزش است.

◄نماینده فضاهای کاراشتراکی: آقای محمد کرمانی-مدیر فضای کار اشتراکی آبی سفید اصفهان

یکی از مراکزی که که امروزه مورد استقبال جوانان علاقه‌مند به کارآفرینی یا فریلنسری است، فضاهای کار اشتراکی است. به همین دلیل معمولا در این فضاها نیز دوره‌های خوبی برای آموزش و رشد علاقه‌مندان برگزار می‌شود. محمد مدیر یکی از بهترین کوورک‌های کشور است که چندین سال تجربه فعالیت در فضای کارآفرینی کشور، دید خوبی به او در بررسی چالش‌های موجود به ویژه در زمینه آموزش داده است.

◄مدیر پنل: آرش سروری-مجری صدا سیما و برنامه ساز فناورانه

امروزه کمتر کسی در اکوسیستم کارآفرینی کشور آقای سروری را نمیشناسد. تلاش‌های ایشان در زمینه آگاهی بخشی و فعالیت رسانه ای در اکوسیستم کارآفرینی کشور بر کسی پوشیده نیست. در روز رویداد ایشان مسئولیت جهت دهی به بحث پنل و ایجاد چالش بین صحبت پنلیست‌ها را خواهند داشت.

فرارو | متخصصان سورپرایز!

سورپرایز ویژه چی شد؟

مهم نیست در کدام شهر و استان کشور هستید!! اکنون پس از ثبت نام و خرید بلیط مربوط به شرکت در شتابدهی آنلاین دیموند، می‌توانید خارج از نوبت شانس خود را برای ورود به اولین فرآیند منسجم شتابدهی آنلاین کشور در بزرگترین و اولین شتابدهنده کشور ارزیابی کنید! 

پس از خرید بلیط مربوطه همکاران ما با شما برای ثبت و ارزیابی ایده تماس خواهند گرفت. پس حتما گوش به زنگ باشید!

سرفصل‌های وبینار

در این پنل:

  • با دغدغه‌ها و تجربیات کارآفرینی بزرگترین کارآفرینان ایران(نظیر آقای فخاریان بنیانگذار بزرگترین بستر تبلیغات آنلاین کشور) آشنا خواهید شد
  • شاهد به چالش کشیدن روش‌ها، سیاست ها، نقاط ضعف و قوت هر یک از نهادهای فعال در حوزه آموزش کارآفرینی خواهید بود!
  • در صورتی که مدیر یا کارشناس یکی از نهادهای متولی امر آموزش کارآفرینی در سطح کشور هستید، با نظرات و استراتژی‌های نهادهای مشابه خود در سطح کشور آشنا خواهید شد.
مخاطبین
  • علاقه‌مندان کارآفرینی و افرادی که به دنبال کشف مسیر درست کارآفرین شدن هستند!
  • مدیران، کارمندان و کارشناسان مراکز رشد، نوآوری و مراکز شتابدهی سطح کشور
سوالات متداول

هدف از برگزاری این رویداد چیست؟

هدف به تعیین مسیر صحیح آموزش کارآفرینی و به چالش کشیدن روش‌های موجود آموزش کارآفرینی در سطح کشور با حضور نماینده‌ای از هر یک از نهادهای متولی این امر خواهد بود.

دیموندلب کجاست؟

دیموندلب دپارتمان آموزش شتابدهنده دیموند است که رسالتش ارائه دانش تخصصی کسب و کار به افرادی که علاقه به راه‌اندازی کسب و کار خود دارند است.

چرا باید برای شرکت در این پنل هزینه کنم؟

قطعا دریافت هزینه مختصر تنها راهی بود که از جدیت شما برای حضور در رویداد اطمینان حاصل کنیم! کدهای تخفیف متفاوتی برای رویداد تعریف شده است که با مراجه به پیج اینستاگرام دیموندلب می‌توانید به این تخفیفات دسترسی داشته باشید.

حامیان
معاونت علمی ریاست جمهوری
شتابدهنده دیموند
یکتانت
فضای کار اشتراکی آبی سفید
راه پرداخت
مجله کسب و کار اکوموتیو
رسانه تخصصی نوپانا
ماهنامه پیوست
ایسمینار
Teacher Avatar
امین ربانیان مدیر دپارتمان آموزش شتابدهنده دیموند
Teacher Avatar
آرش سروری برنامه ساز فناورانه و مشاور رسانه‌ای کسب و کارها
Teacher Avatar
دکتر مریم ملونی مدیرکل نوآوری معاونت علمی ریاست جمهوری
Teacher Avatar
دکتر حامد مقتدری رئیس مرکز رشد دانشگاه الزهرا
Teacher Avatar
پیمان فخاریان مدیرعامل یکتانت
Teacher Avatar
محمد کرمانی مدیر فضای کار اشتراکی آبی سفید

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 1.3 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 1.3 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 1.8 از 5
تجربه محور بودن محتوا 1.5 از 5
1.5 از 5 ( 6 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
پنل راه درست کارآفرین شدن
پنج‌شنبه 6 آذر 1399
ساعت 10:00
ساعت 12:00
Host Cover
برگزارکننده: دیموندلب
adds-cart