موضوعات
سبد خرید (0)
وبینار انگیزه خودت را در زندگی کشف کن

وبینار انگیزه خودت را در زندگی کشف کن

وبینار انگیزه خودت را در زندگی کشف کن
بلیت‌های ویدئو
ارز
بلیت ویدئو
تومان
ویدئو معرفی وبینار
توضیحات وبینار

وقتی احساسات بالا همراه با شور و عشق را در مورد کسی یا کاری تجربه می‌کنیم گویی می‌توانیم از هر مانعی عبور کنیم، هیچ چیز سد راه ما نیست  و تحت هر شرایطی راه حلی برای رسیدن به اهداف و موفقیت پیدا می‌کنیم. وقتی ماموریت خودمان را در زندگی تعریف می‌کنیم این حس شور و شوق و علاقه و عشق را در با خودش به همراه می‌آورد.

در این کارگاه در یک فرایند کوچینگ گروهی که توسط تیمور میری برگزار می‌شود ابتدا ماموریت خودتان در زندگی را با پاسخ به چهار سئوال طراحی می‌کنید و برخی از استعدادهای خود را شناسایی خواهید کرد.

در نهایت با پنج گام؛ برای ایجاد حس شور و شوق زندگی بالاتر کارگاه اول را به پایان می‌رسانیم.

 

تیمور میری کیست؟

تیمور میری لیدرشیپ کوچ، و بنیان‌گذار آکادمی کوچینگ FCA انگلستان، اولین مدرسه‌ی بین‌المللی تربیت کوچ به زبان فارسی هستند.

ایشان بیش از سی سال تجربه در نقش مدیریت و رهبری دارد. هفده سال تجربه کاری در صنایع نفت و گاز داشته و از سال ۲۰۰۳ کسب وکار شخصی خود را در خدمات کوچینگ آغاز نموده است.

 به عنوان مدیر مسئول شرکت MTMi نگلستان و بطور فردی با شرکت‌های بین المللی در سراسر دنیا به‌خصوص اروپا و خاورمیانه همکاری می‌کنند.

تمرکز ایشان بر ارتقا سطح مدیریت و کار تیمی بیزینس‌ها و سازمان‌ها و ایجاد فرهنگ کوچینگ و نگاه نقاط قوت برای افزایش و بهبود عملکردشان است.

تا سال ۲۰۱۷ بیش از ۴۰۰۰ ساعت کوچینگ فردی و گروهی داشته است و از سال ۲۰۱۳ آموزش تایید شده مهارت های کوچینگ را آغاز کرده.

تیمور دارای مدرک از مؤسسه گالوپ (Gallup) به عنوان کوچ نقاط قوت و دارای بالاترین تأییدیه یک کوچ (MCC) و بالاترین تاییدیه دوره های آموزشی کوچینگ (ACTP) از فدراسیون بین المللی کوچینگ  (ICF) می‌باشد.

سرفصل‌های وبینار

- ۴ گام برای یافتن مأموریت زندگ
- ۵ گام برای ایجاد شور‌ و شوق در زندگی

مخاطبین

تمام افرادی که می‌خواهند حس رضایت بیشتری در زندگی داشته باشند.

تیمور میری
تیمور میری

تیمور میری لیدرشیپ کوچ و بنیان‌گذار آکادمی کوچینگ FCA انگلستان، دارای مدرک از مؤسسه گالوپ به عنوان کوچ نقاط قوت و دارای بالاترین تأییدیه یک کوچ (MCC) و بالاترین تاییدیه دوره های آموزشی کوچینگ (ACTP) از فدراسیون بین المللی کوچینگ (ICF) می‌باشد.

با نظر دادن، کمک کن بقیه آگاهانه خرید کنن

بروز و کاربردی بودن محتوا 4.4 از 5
ارزش محتوای وبینار نسبت به قیمت 4.3 از 5
تسلط و دانش مدرس وبینار 4.4 از 5
تجربه محور بودن محتوا 4.4 از 5
4.4 از 5 ( 9 نظر )
جلسات وبینار زمان برگزاری
کارگاه آنلاین
یک‌شنبه 6 مهر 1399
ساعت 19:00
ساعت 21:00
 انتخاب بلیت