موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

وحید رستمی بانی

وحید رستمی بانی

توسط 21 نفر دنبال می‌شود
راهبر ارشد بازاریابی CMO شرکت بین المللی تی اکسپرس

از سال 1383 در بطن حوزه ی مارکتینگ بوده ام و در شرکت های بسیاری مدیریت بخش مارگتینگ را به عهده داشته ام و با مدیران بسیاری در ارتباط بوده ام که قریب به نود درصدشان معتقد بودند که در حوزه ی مارکتینگ تجربه حرف اول را میزند و از بین مدیران مارکتینگی که دیده اند یا استخدام کرده اند، آنهایی که تجربه ی بالاتری داشتند، نسبت به کسانی که فقط بصورت آکادمیک در این حوزه تحصیل کرده اند؛ موفق تر بوده اند.

وبینارهای مدرس

بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing)چیست؟ دیجیتال مارکتینگ هر نوع بازاریابی است که با کمک رسانه‌ها و ابزارهای دیجیتال انجام میشود
30 دی 00 - ساعت 19:00
چه چیزهایی را باید تجزیه و تحلیل کنیم؟ چگونه می توانیم سنجش هوشمندانه ای داشته باشیم؟ معیارهای اصلی ایجاد معیارهای سفارشی نرخ تبدیل، بازگشت سرمایه
27 تیر 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار ستارگان اینفلوئنسر مارکتینگ

30 خرداد 99 - ساعت 17:00
چرا شما در سال 2020 نیاز به تمرکز بر بازاریابی ویدیویی دارید؟ جایگاه ویدیو در بازاریابی در سال 2020 چگونه خواهد بود؟
19 اردیبهشت 99 - ساعت 17:00
چطور پروفایل اینستاگرام خود را بهینه سازی کنیم؟ کاربران اینستاگرام به دنبال چه محتوایی هستند؟ چه نوع محتوایی برای پیج خود تولید کنیم؟ (ضروری)
4 فروردین 99 - ساعت 15:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar