موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

هادی اکبری

هادی اکبری

توسط 42 نفر دنبال می‌شود
مشاور و کوچ رشد فردی و کسب و کار

هادی اکبری، مدرس مهارت‌های فروش، بازاریابی و مشتری مداری است. بخشی از رزومه او را بخوانید: ✔️ نویسنده کتاب: خویشتن خویش را کنیم آباد ✔️ دارای مدرک کارشناس ارشد مدیریت کسب‌وکار MBA ✔️ دارای سابقه بیش از 20 سال فروش در بازار به‌صورت عملی ✔️ نویسنده بیش از ده ها مقاله آموزشی ✔️ بیزنس کوچ و مربی رشد کسب و کار ✔️ مؤسس و مدیرعامل شرکت دلفین رایانه با 12 سال سابقه فعالیت ✔️ مدرس دوره‌های: فروش و فروشندگی حرفه‌ای، راه اندازی کسب و کار، بازاریابی و مشتری یابی، هدفگذاری و …

وبینارهای مدرس

چطور مشتری پیدا کنیم؟ جذب مشتری
21 آبان 00 - ساعت 18:00
با ساده ترین تکنیک ها فروش خود را حداقل 2 برابر کنید
16 آبان 99 - ساعت 18:30
چطور بالاترین جایگاه و حقوق را در سازمان بدست آوریم؟ با اجرای فرمول طلایی کارمند ثروتمند بهترین جایگاه در انتظار شماست
9 آبان 99 - ساعت 18:30
چطور جذاب و دوست داشتنی باشیم؟ چطور اثرگذار و مفید باشیم؟
31 مرداد 99 - ساعت 21:00
نگران نباشید ما دربهترین دوران تاریخ زندگی می کنیم. بسیاری ازمسائل دراین دوران حل شده است بهترین امکانات دراختیار شماست تا تبدیل به انسان موفقی شوید!
23 اسفند 98 - ساعت 16:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar