موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

نیما حسن زاده

نیما حسن زاده

توسط 29 نفر دنبال می‌شود
متخصص و مشاور سئو | مدیر Graymind.me

من خودم رو به عنوان «پزشک وبمستر» معرفی میکنم، ترکیب چیزی که هستم و چیزی که میخوام باشم! در زمینه سئو، اینستاگرام و کسب و کارهای اینترنتی هم ریزتجربه هایی دارم که قطعا میتونه بهتون کمک کنه :) در گذشته وبسایت وبمسترخاکستری رو داشتم که بنابه دلایلی دیگر در آن فعالیت نمی کنم. در حال حاضر آموزش های سئو و دیجیتال مارکتینگ خودم را در سایت گری مایند به اشتراک می گذارم. آدرس این وبسایت را در همین صفحه می توانید پیدا کنید.

وبینارهای مدرس

برای موفقیت در دنیای سئو (SEO) علاوه بر داشتن مهارت و دانش فنی و تخصصی، نیاز است که مهارت های نرم به خصوصی را به کار بگیرید تا درآمد و موقعیت شغلی ...
2 اردیبهشت 01 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
برای داشتن یک محتوای سئو شده، باید از مرحله تولید تا توزیع، 4 مرحله مختلف را به درستی پشت سر بگذارید.
26 بهمن 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
این وبینار به نکات حرفه ای و پیشرفته سئو محتوا پرداخته می‌شود و گفته میشود که چگونه تنها با نوشتن، سایت خود را به بالاترین نقطه گوگل برسانید.
24 اسفند 97 - ساعت 20:00
هر صفحه ای که در وبسایت خود ایجاد می کند، باید محتوای سئو شده داشته باشید! در این وبینار قصد دارم مقدمات تولید یک محتوای سئو شده را به شما آموزش بدهم.
15 اسفند 97 - ساعت 19:00
منطق و فلسفه کلی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و همچنین اصول مهم در سئو را به شما آموزش می دهیم.
2 اسفند 97 - ساعت 16:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar