موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مهدی زارع

مهدی زارع

توسط 18 نفر دنبال می‌شود
پژوهشگر، ایده پرداز، مخترع، مدرس و تحلیلگر بازارهای مالی داخلی و خارجی

با امتیاز رتبه استعداد درخشانی که کارشناسی را با موفقیت پشت سر گذاشتند در مقطع بالاتر دانش آموخته ارشد مهندسی فیزیک از دانشگاه صنعتی تکمیلی کرمان شدند که به عنوان مدرس دانشگاه فعالیت داشتند. جدای از مقالات علمی متعددی که به چاپ رسانده اند، موفق به ثبت اختراع در حوزه تخصص شان شده اند. در حال حاضر با مطالعات و پژوهش هایی که در زمینه بازار مالی انجام داده اند موفق شده اند در سطح پیشرفته تحلیل تکنیکال و استراتژی معاملاتی پرایس اکشن به عنوان مدرس و معامله گر بازارهای بورس تهران و فارکس فعالیت داشته باشند.

وبینارهای مدرس

تجویز بدست آوردن لذت از زندگی و کسب وکار، از طریق ایجاد تعادل بین زمان زندگی و زمان کسب و کار با متد مدیریت زمان
13 بهمن 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
تجویز بدست آوردن لذت از زندگی و کسب وکار، از طریق کسب آرامش ذهنی، انجام همه امور برنامه ریزی شده و محیط زندگی و کار منظم و دلچسب باشد
4 بهمن 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
تجویز موفقیت برای مدیران و کارآفرینان جامعه که قصد دارند ذهن آرام، محیطی دلچسب و فرصتی زیاد از جنس زمان در اختیار داشته باشند
17 آذر 00 - ساعت 16:30
این وبینار برگزار شده است
تحلیل تکنیکال تنها 10% موفقیت معامله گران را تضمین می کند. 90% درصد باقیمانده رعایت مدیریت ریسک و سرمایه است. پس شما را به این وبینار دعوت می کنم.
23 تیر 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
با چه حجمی سهم بخریم که اگر در مرحله یادگیری هم باشیم ضرر نکنیم. مناسب سهام در ایران و بورس فارکس و ارز دیجیتال
15 اردیبهشت 00 - ساعت 15:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar