موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مهدی ترکمان

مهدی ترکمان

توسط 18 نفر دنبال می‌شود
مشاور برندسازی و توسعه کسب و کار

چشم انداز من ایرانی ست که توسعه پایدار با همه جوانبش در آن شکل گرفته باشد. در این مسیر ماموریت خود را کمک به شرکتهای داخلی برای افزایش بهره وری و اشتغالزایی می دانم. ابزارم نیز دانش و تجربه پیاده سازی استراتژی و برندسازی در سازمان هاست. مشاوره و همکاری در برندهای : الوبیزینس- استیل البرز - اسنوا- تکدانه- توفیق دارو-پگاه- صرافی سامان- سرامینو- شاک آلمان- آرتین - سماسامانه و ...

وبینارهای مدرس

شرکت های برتر دنیا چگونه برند های خود را مدیریت می کنند؟ برای رسیدن به قله برندسازی باید به چه مواردی توجه کنیم؟ پاسخها را از دکتر مهدی ترکمان بشنوید
30 دی 99 - ساعت 20:00
چرا تنوع محصولی از نگاه برندسازی یک تله است؟ احتمال موفقیت محصولات جدید در برندها بیشتر از شکست آنها است؟ راه های افزایش موفقیت توسعه محصول جدید.
25 آذر 99 - ساعت 20:00
مشاور کسب و کار، دام بزرگ یا راه نجات؟ چگونه بیشترین بهره را از مشاوران ببریم؟ چه ملاحظاتی را باید در پروژه های مشاوره کسب و کار رعایت کنیم.
30 مهر 99 - ساعت 21:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar