موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مهدی اخوان مقدم

مهدی اخوان مقدم

توسط 115 نفر دنبال می‌شود
زنبوردار و پژوهشگر

کارشناس ارشد علوم دامی - گرایش پرورش زنبورعسل - دانشگاه تهران / دانشجوی دکتری ژنتیک و اصلاح نژاد دام - دانشگاه تهران / زنبوردار و پرورش دهنده ملکه زنبورعسل

وبینارهای مدرس

یک دورهمی دوستانه، جلسه پرسش و پاسخ و انتقال تجربه برای زنبورداران با هدف شروع بهتر و موثرتر در سال جدید زنبورداری - با زنبور عسل حرفه ای رفتار کنیم!
12 اسفند 99 - ساعت 19:00
با شرکت توی این کلاس مجازی، ژنتیک زنبور عسل رو بهتر یاد بگیرید، اصلاح نژاد رو کاربردی تر بفهمید، و متفاوت تر به زنبورها نگاه کنید. حرفه ای بیاموزید!
5 اسفند 99 - ساعت 18:30
بعد از تماشای این ویدیوی آموزشی می تونید ملکه های مورد نیازتون رو پرورش بدین و یا اینکه وارد کسب و کار پرورش ملکه زنبور عسل بشید. حرفه ای بیاموزید!
27 بهمن 99 - ساعت 18:30
بعد از تماشای این ویدیوی آموزشی می تونید جمعیت کندوهای خودتون رو توی فصل بهار تا حد ممکن افزایش بدین تا محصول خوبی رو برداشت کنید. حرفه ای بیاموزید!
30 دی 99 - ساعت 19:00
با دیدن ویدیوی این وبینار کاربردی می تونید تلفات زمستانه زنبورستانتون رو تا حد ممکن کم کنید. حرفه ای بیاموزید!
6 آبان 99 - ساعت 19:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar