موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

منصور ادیبی

منصور ادیبی

توسط 14 نفر دنبال می‌شود
مشاور GIS و بنیان گذار آکادمی GISPlus

منصور ادیبی، فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان می باشد. از سال ۱۳۸۰ سابقه فعالیت انفورماتیک را دارد. همچنین از سال ۱۳۸۶ به ژئوماتیک علاقمند شد و با GIS آشنا شد. از آن پس، نگرشش به اندیشه مکان مبنا تغییر یافت و عاشق GIS و سامانه های اطلاعات مکانی شد. کار خود را از برنامه نویسی شروع کرد. دست گرمی اش در برنامه نویسی را با زبان های GW Basic و Pascal شروع کرد و اولین برنامه تجاری خودش را با زبان ویژوال بیسک نوشت و پول درآورد! برنامه نویسی را پس از آن با زبان های C++، Delphi، VB .NET، C# .NET، ASP .NET ادامه داد. در سوابق کاری اش، پس از برنامه نویسی، مدیر فنی، مدیر پروژه، مدیر R&D، مدیر بازاریابی و فروش، مشاوره GIS، مدرس GIS به چشم می خورد. عاشق تفکر متن باز می باشد و از همان ابتدای ورود به حوزه GIS، دنبال کننده GIS متن باز بود و کماکان نیز بر این اندیشه مداومت دارد. در سال ۱۳۹۲ شرکت بهین رایانش آزاد را با همکاری دو تن از دوستانش بنا نهاد و به مدت ۲ سال، زمینه چینی برای شروع رسمی فعالیت شرکت را انجام دادند. از سال ۱۳۹۴، با هدف آموزش جامعه و آشنا کردن آنها با فناوری های مکان محور، آکادمی GISPlus را بنا نهاد و دوستانش نیز در رشد GISPlus با او همراه شدند. سرانجام در شروع سال ۱۳۹۵، با همراهی دوستانش، فعالیت رسمی شرکت بهین رایانش آزاد را شروع کردند و با تولید سامانه های اطلاعات مکانی تحت وب و موبایل و نیز آموزش و مشاوره در زمینه فناوری های مکان محور، در تلاش برای انجام رسالت خود در این دنیاست. منصور ادیبی خودش را سخت کوش مقاوم در برابر سختی می داند و معتقد است برای انجام رسالتش در دنیا، سختی ها را به جان می خرد تا نتیجه دلخواه را بگیرد. از نظر خیلی ها، او یک دیوانه شکست خورده است. اما هنوز در حال دیوانگی است!

وبینارهای مدرس

اگر صاحب یا مدیر یک کسب و کار هستید و به دنبال رشد کسب و کارتون هستید شما را به این وبینار دعوت می کنیم.
30 مهر 99 - ساعت 16:00
اگر برنامه نویس هستید و میخواین درآمدتون را بیشتر کنید شما را به وبینار آشنایی با GIS برای برنامه نویسان دعوت می کنیم. مدرس: منصور ادیبی
7 مهر 99 - ساعت 19:07
چطور می شود از بازار GIS پول درآورد؟ همین الان چه مهارت ها و تخصص GIS دارید که دیگران حاض
5 دی 98 - ساعت 11:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar