موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

منصوره قاسمی

منصوره قاسمی

توسط 32 نفر دنبال می‌شود
موسس استارتاپ منوباز و مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ آرپی

منصوره قاسمی، متخصص دیجیتال مارکتینگ و بنیان‌گذار استارتاپ منوباز، همچنین مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ آرپی، با بیش از 15 سال تجربه در حوزه‌های دیجیتال مارکتینگ و برندینگ، دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی نرم‌افزار است و از تخصص خود به عنوان کارشناس دیجیتال مارکتینگ و دیجیتال برندینگ با افتخار بهره می‌برد. منصوره با تمرکز بر دیجیتال مارکتینگ، استراتژی‌گذاری تجاری و برندینگ، به عنوان یک مشاور و استراتژیست بیزینس در فضای آنلاین شناخته می‌شود. او با توانایی‌های استثنایی در تحلیل بازار، شناسایی روندها و ارائه راهکارهای نوآورانه برای سازمان‌ها، به بهبود نتایج و حضور آنلاین کسب‌وکارها کمک می‌کند.

وبینارهای مدرس

رابطه ات رو بپا! سواد رابطه عاطفی و خانوادگی
17 اردیبهشت 03 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
خوشبختی یعنی هم راستا بودن تیپ شخصیتی تون با تحصیلات و کارتون
12 اردیبهشت 03 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
شناخت تیپ شخصیتی و ارتباط آن با انتخاب رشته ورزشی ارتباط مستقیمی با میزان موفقیت ورزشی و بهبود سبک زندگی فرد داشته و در راستای استعداد ورزشی او است.
10 اردیبهشت 03 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار در مورد "تایپ های شخصیتی، شناخت شخصیت اطرافیان، آدم امن و رابطه امن، سواد رابطه، استعدادیابی شغلی و خانوادگی" بحث خواهیم کرد.
19 اردیبهشت 03 - ساعت 20:00
بهبود روابط شخصی و حرفه‌ای با آرکتایپ ها و درک اصول ارتباطات مؤثر با توجه به تیپ شخصیتی خود و دیگران، می توانید به راحتی ارتباطات خود را بهبود دهید.
11 دی 02 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar