موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مصطفی طاهری

مصطفی طاهری

توسط 54 نفر دنبال می‌شود
مدرس بازرگانی خارجی

جهت دریافت لینک وبینار به گروه واتساپ ملحق شوید.

وبینارهای مدرس

مصطفی طاهری راهکارهای فروش به بازار ترکیه و شرایط نحوه ارسال از ایران و راه‌های دریافت عواید ارزی حاصل از فروش به بازار ترکیه را به شما آموزش می‌دهد.
7 دی 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار، مصطفی طاهری به بررسی راهکارهای فروش به بازار ترکیه، قوانین گمرکی و‌رود کالا، شرایط و چگونگی آن می‌پردازد.
2 مهر 01 - ساعت 17:30
این وبینار برگزار شده است
مصطفی طاهری با معرفی راهکارهای عملی و تجربی، مسیر ورود فروش اینترنتی به بازار عراق را بررسی و شما را برای فروش کالای خود در این کشور آگاه می‌کند.
27 شهریور 01 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
مصطفی طاهری با ارائه یک فرآیند آغاز تا انتها حاصل از تجربه‌ای نوین برای تبدیل شدن شما به یک صادرکننده و جهانی شدن به شرکت‌ها کمک می‌کند.
1 مهر 01 - ساعت 10:00
این وبینار برگزار شده است
مصطفی طاهری شما را برای خلق فروش موفق جهانی آماده و به شما کمک می کند تا با مشتریان ارتباط برقرار کنید و معاملات و قراردادهای بیشتری را منعقد نمایید.
19 شهریور 01 - ساعت 18:30
این وبینار برگزار شده است
مدیریت جلسات مجازی یک شایستگی حیاتی برای مدیرانی است که یک تیم از راه دور یا ترکیبی را مدیریت می‌کنند. با مصطفی طاهری به چالش‌های موجود می‌پردازیم.
12 شهریور 01 - ساعت 18:30
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar