موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مسعود قاراخانی

مسعود قاراخانی

توسط 55 نفر دنبال می‌شود
مدرس آیلتس

مسعود قاراخانی، بنیان‌گذار موسسه آموزش زبان LinguHub، در حال حاضر در حال تحصیل در دوره دکتری در دانشگاه تهران هستند. تدریس زبان را در "جهاد دانشگاهی" آغاز کردند و سپس در موسساتی همچون "موسسه افق ارتباط بین‌المللی باران" و "خانه آیلتس آفرینش" در شاخه‌های تخصصی از جمله آیلتس (IELTS) دنبال نمودند. ایشان هم‌اکنون به طور تخصصی به تدریس آیلتس مشغول هستند. از سوابق دیگر ایشان می‌توان به تدریس زبان انگلیسی به مدیران سازمان‌ها و شرکت‌هایی مانند "بانک سپه"، "بانک کشاورزی"، "سازمان تامین اجتماعی"، "شرکت ملی صنایع پتروشیمی"، "راه‌آهن"، "سازمان بنادر و کشتیرانی"، "سازمان خدمات انفورماتیک"، "پتروشیمی مبین"، "پتروشیمی فجر" و "یاپکو" اشاره کرد.

وبینارهای مدرس

**** شما می‌توانید نمونه تدریس یکی از کارگاه‌های پیشین را در ویدیوی این وبینار مشاهده بفرمایید ****   رایتینگ آیلتس یکی از چالش‌برانگیزترین مهارت‌ها
1 تیر 99 - ساعت 21:00
دوره ی نوروزی آیلتس مناسب کسانی است که زمان کمی دارند و می‌خواهند هرچه سریع‌تر نمره‌ی خود را افزایش دهند.
2 فروردین 99 - ساعت 16:00
در این وبینار سعی خواهیم کرد با آسیب شناسی آزمون، عوامل موفقیت و علل عدم موفقیت در این آزمون را بررسی کنیم.
23 مرداد 98 - ساعت 20:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar