موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محمد همتی

محمد همتی

توسط 523 نفر دنبال می‌شود
موسس و مدیر سورس ایران، مدرس و منتور کسب و کار و طراحی سایت

من محمد همتی هستم، بنیان‌گذار مجموعه آموزش برنامه نویسی سورس ایران. در چند سال اخیر بیش از 300 پادکست و 2 هزار مقاله آموزشی در حوزه های مختلف (برنامه نویسی، طراحی سایت، کسب و کار و ...) تولید کردم. بیشتر فعالیتم در پنج سال اخیر، آموزش و تولید محتوای آموزشی تجربه محور بوده و در حال حاضر علاوه بر مدیریت بر مجموعه سورس ایران، در فروشگاه ساز فایلینا به عنوان مدیر فنی فعال هستم.

وبینارهای مدرس

من می‌توانم به شما نشان دهم که چطور با کسب مهارت‌های ضروری، ارتباط‌گیری و شبکه‌سازی را به شکلی اثربخش، لذت‌بخش و موفقیت‌آمیز تجربه کنید.
31 مرداد 02 - ساعت 20:00
اگر می خوای دیده بشی و به جایگاه اجتماعی برسی و در کنارش درآمدت رو افزایش بدی، با وبینار برندسازی شخصی می توانی این کار را انجام دهی
6 مرداد 01 - ساعت 21:00
در این وبینار انواع حوزه های برنامه نویسی را بررسی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که برنامه اصولی و اجرایی از یادگیری تا درآمد
19 اسفند 00 - ساعت 20:00
مهارت ارائه از جمله مهارت‌های مهمی هستند که می‌توانند نقش قابل توجهی در موفقیت عاطفی، شغلی و موفقیت تحصیلی ما داشته باشد.
5 اسفند 00 - ساعت 21:00
در این وبینار به شما یاد میدهیم چگونه فریلنسر پولساز، حرفه ای، موفق و فردی با جایگاه اجتماعی بالا باشیم؟
21 بهمن 00 - ساعت 21:00
در این وبینار تمام روش های کسب درآمد از برنامه نویسی به همراه تعدادی ایده جذاب و فوق العاده پولساز را معرفی و به صورت کامل در مورد آنها توضیح میدهیم.
29 مهر 00 - ساعت 21:00
در این وبینار به شما یاد میدهم چطور درآمد دلاری داشته باشید و از چه روش هایی برای نقد کردن این درآمد استفاده کنید.
31 تیر 00 - ساعت 21:30
در این وبینار به شما آموزش میدهیم چطوری از طریق تخصص و مهاجرت چطوری مهاجرت کنید به صورت کاملا تجربی و بر اساس تجربیات افرادی که مهاجرت کردند.
16 اردیبهشت 00 - ساعت 21:00
چگونه در شرکت‌های بزرگ و معتبر ایرانی استخدام شویم؟ از نحوه فکر کردن به استخدام شدن در این شرکت‌ها تا کار کردن در آنها را برایتان بازگو می‌کنیم
30 بهمن 99 - ساعت 20:00
اگر فریلنسر در حوزه های مختلف {برنامه نویسی، طراحی سایت، گرافیک و ...} هستید بعد از دیدن این وبینار یاد خواهید گرفت چطور همیشه سفارش پروژه داشته باشید
6 شهریور 99 - ساعت 21:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar