موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محمد موسوی

محمد موسوی

توسط 18 نفر دنبال می‌شود
موسس بیزینو

موسس بیزینو ، مشاور و مدرس اینستاگرام مارکتینگ و تولید محتوا

وبینارهای مدرس

توی این وبینار میخوام در مورد اینکه چطور بتونیم از اینستاگرام درست و اصولی شروع به کسب درآمد کنیم و پیجمون رشد و اصولی تولید محتوا کنیم !
30 مرداد 99 - ساعت 17:00
توی وبینار از صفر تا فروش در اینستاگرام قراره در مورد این بگم از صفر چجوری مخاطب هدفمون رو جذب کنیم و با خودمون درگیرش کنیم و ازش کسب درامد کنیم !
25 تیر 99 - ساعت 17:00
در این وبینار قراره در مورد تمامی اصول یه کسب و کار در اینستاگرام رو بگم و اینکه چطور بتونیم محصول یا خدماتمون رو در اینستاگرام به فروش برسونیم !
27 فروردین 99 - ساعت 18:00
کلی نکته و ریزه کاری در مورد روش های مخلف فروش و بازاریابی بگیم که خیلی میتونه بهتون کمک کنه فروش خیلی خوبی رو داخل اینستگرام تجربه کنی.
14 اسفند 98 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار جذب مخاطب در اینستاگرام با تولید محتوا در حال حاضر میشه گفت اینستاگرام بزرگترین شبکه اجتماعی در ایران با 30 میلیون کاربر فعال میباشد. افرادی ک
10 بهمن 98 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
اگر نمیدونید چطور کسب و کارتون رو با استفاده از دیجیتال مارکتینگ گسترش بدید این وبینار می تونه به شما کمک بکنه.
9 آبان 98 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi