موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محمد آهنگری

محمد آهنگری

توسط 309 نفر دنبال می‌شود
مدیرعامل موسسه بورس خلاق

وبینارهای مدرس

صفر تا صد ورود به دنیای ارزهای دیجیتال ، آموزش کامل بایننس ، آموزش استفاده از معاملات مارجین و فیوچرز بایننس ، استراتژی معاملاتی فارکس و رمزارزها
8 اردیبهشت 00 - ساعت 22:00
این وبینار برگزار شده است
معرفی برترین استراتژی برای تحلیل تکیکال ویژه بازار بورس ایران ، بازارهای جهانی و ارزهای دیجیتال در بورس خلاق
30 مرداد 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
آشنایی کامل بازارهای بورس جهانی ، ارزهای دیجیتال و فارکس
19 شهریور 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار به صورت آنلاین سهام بازار بورس ایران و فارکس و شاخص های اصلی بازار با ارائه توضیحات تکمیلی به صورت کارگاهی تحلیل خواهند شد.
28 خرداد 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
یکی از بهترین روش های کسب درآمد در هر شرایط اقتصادی و سیاسی بازار فارکس هست.بازاری که میتونین تمامی شرکت ها ارزها و حتی بیت کوین رو توش معامله کنین.
10 تیر 99 - ساعت 19:00
در این وبینار با استفاده از برترین روش های تحلیلی به صورت زنده سهام شرکت های بورسی بازارهای جهانی فارکس و بیت کوین با توضیحات تکمیلی تحلیل خواهد شد
13 خرداد 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار راهکارهای حل مشکل نحوه واریز و برداشت مطمئن در بورس های جهانی همراه با معرفی یک استراتژی عالی معاملاتی و مدیریت سرمایه را خواهید آموخت.
19 اردیبهشت 99 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar