موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محمدرضا فهیمی

محمدرضا فهیمی

توسط 209 نفر دنبال می‌شود
مدیر سایت آموزش عکاسی persiagfx. مشاور و مجری تولید محتوای برندهای هارمونی، شوکولوگو،ژوانو و...

وبینارهای مدرس

بوت کمپ Data driven digital marketing آموزش بازاریابی دیجیتال داده‌محور با تمرکز بر سوشال مدیا مارکتینگ  اساتید:بهنام جاوید-میلاد زارعی-محمدرضا فهیمی
1 تیر 02 - ساعت 9:00
این وبینار برگزار شده است
یه وبینار کاربردی با ارائه محمدرضا فهیمی! برای آگاهی از جایگاه رقبامون در اینستاگرام، وضعیت بیزینس خودمون و بررسی میزان اثربخشی تبلیغاتِ اینفلوئنسرها
5 اردیبهشت 02 - ساعت 20:00
وبینار خلق محتوا به سبک من | محمدرضا فهیمی این وبینار 3 ساعته، مجموعه‌ای از تجربیات من در خلق محتوا و بازاریابی بر اساس محتواست.
29 تیر 99 - ساعت 20:00
داشتن تقویم محتوا یکی از قدم‌های اولیه و بسیار مهم در تولید و انتشار محتواست. در این وبینار همه‌چیز در مورد تقویم محتوا و روش تدوین آن را می‌آموزیم.  
6 اسفند 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
خیلی‌هاازترس هزینه‌های بالاعکاسی وفیلمبرداری به سراغ تولیدمحتوای تصویری نمی‌روند.دراین وبینارمی‌آموزیم چطورباکمترین هزینه محتواتصویری پربازده بسازیم.
29 بهمن 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
گاهی یک عکس می‌تواندهزاران کلمه حرف بزنددراین وبینارمی‌آموزیم که چطورازمحتوای تصویری برای اثرگذاری هرچه بیشتردرفضای مجازی استفاده کنیم.
22 بهمن 98 - ساعت 19:00
بازاریابی محتوایی در شبکه‌های اجتماعی روشی مفید و ارزان برای رشد کسب وکار شماست. در این وبینار به اصول و روش‌ خلق محتوای موثر در اینستاگرام می‌پردازیم
13 شهریور 98 - ساعت 19:00
پیش از مشخص کردن هر نوعی استراتژی لازم است موقعیت اکنون کسب‌و‌کارمان را در بازار موجود بدانیم تا از اتلاف زمان و بودجه کسب و کارمان جلوگیری کنیم.
27 تیر 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این بسته آموزشی وبینارهای پرفروش و برتر یک سال اخیر قرار گرفته. با خرید این بسته 5 وبینار پرفروش را یکجا دریافت میکنید.
10 آذر 99 - ساعت 0:13
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar