موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محمدرضا فهیمی

محمدرضا فهیمی

توسط 160 نفر دنبال می‌شود
مدیر سایت آموزش عکاسی persiagfx. مشاور و مجری تولید محتوای برندهای هارمونی، شوکولوگو،ژوانو و...

وبینارهای مدرس

وبینار خلق محتوا به سبک من | محمدرضا فهیمی این وبینار 3 ساعته، مجموعه‌ای از تجربیات من در خلق محتوا و بازاریابی بر اساس محتواست.
29 تیر 99 - ساعت 20:00
داشتن تقویم محتوا یکی از قدم‌های اولیه و بسیار مهم در تولید و انتشار محتواست. در این وبینار همه‌چیز در مورد تقویم محتوا و روش تدوین آن را می‌آموزیم.  
6 اسفند 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
خیلی‌هاازترس هزینه‌های بالاعکاسی وفیلمبرداری به سراغ تولیدمحتوای تصویری نمی‌روند.دراین وبینارمی‌آموزیم چطورباکمترین هزینه محتواتصویری پربازده بسازیم.
29 بهمن 98 - ساعت 19:00
گاهی یک عکس می‌تواندهزاران کلمه حرف بزنددراین وبینارمی‌آموزیم که چطورازمحتوای تصویری برای اثرگذاری هرچه بیشتردرفضای مجازی استفاده کنیم.
22 بهمن 98 - ساعت 19:00
بازاریابی محتوایی در شبکه‌های اجتماعی روشی مفید و ارزان برای رشد کسب وکار شماست. در این وبینار به اصول و روش‌ خلق محتوای موثر در اینستاگرام می‌پردازیم
13 شهریور 98 - ساعت 19:00
در این بسته آموزشی وبینارهای پرفروش و برتر یک سال اخیر قرار گرفته. با خرید این بسته 5 وبینار پرفروش را یکجا دریافت میکنید.
10 آذر 99 - ساعت 0:13
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar