موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محمدرضا رضائی

محمدرضا رضائی

توسط 61 نفر دنبال می‌شود
نویسنده و مدرس تولید محتوا

نویسنده و مروج علوم فضایی هستم و چند سالی است به تدریس نویسندگی و تولید محتوا مشغولم. یادگیری درباره علوم فضایی، ستاره‌شناسی، کسب و کار، تدریس و آموزش هیچ وقت در من تعطیل نمی‌شوند!

وبینارهای مدرس

در وبینار «دنیای شگفت‌انگیز کریس!» قصد داریم با حضور ویراستاری علمی کتاب زندگی از نگاه فضانورد درباره فعالیت‌های حرفه‌ای هدفیلد آشنا شویم.
31 شهریور 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با شرکت در دوره غیرحضوری آموزش نویسندگی آنلاین با مهم‌ترین مهارت‌ها برای تولید انواع محتوای متنی برای سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی آشنا می‌شوید.
9 تیر 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در دوره غیرحضوری خلق عادت نویسندگی می‌آموزیم چگونه با تکنیک‌هایی بسیار ساده و کاربردی، نوشتن را به یک عادت روزانه، سرگرم‌کننده و جذاب درآورید. به‌راست
20 خرداد 99 - ساعت 20:00
در وبینار نوشتن کتاب؛ از صفر تا یک! با نقشه راه خلق یک کتاب غیرداستانی آشنا می‌شوید و می‌آموزید چگونه دانسته‌ها و تجربیات‌تان را به کتابی موفق و اثرگذ
29 اردیبهشت 99 - ساعت 21:30
وبینار کسب درآمد از تولید محتوا برای کسانی است که می‌خواهند از نویسندگی و تولید محتوا درآمدزایی کنند و وارد این مسیر شده یا در آن رشد کنند.
16 اردیبهشت 99 - ساعت 21:30
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار می‌آموزیم چگونه یک برنامه اجرایی کوتاه‌مدت وکم‌هزینه برای بهینه‌سازی محتواها، معماری اطلاعات و بهبود رابط فنی سایت طراحی و اجرا کنیم.
13 اسفند 98 - ساعت 20:00
در وبینار برند استوری می‌خواهیم بیاموزیم که چگونه با خلق و روایت یک داستان واقعی، جذاب و اثربخش برای برند شخصی یا سازمانی‌مان، به افزایش شهرت و محبوبی
20 اسفند 98 - ساعت 20:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi