موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محمدحسین محسنی

محمدحسین محسنی

توسط 24 نفر دنبال می‌شود
هم بنیانگذار، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل استارتاپ پازلی

فعالیت های جاری: ↩ هم بنیانگذار، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل پازلی ↩ عضو شورای مرکز رشد پارک علم و فناوری خراسان جنوبی ↩ عضو هیئت موسس و امنای کانون خیرین کارآفرین خراسان جنوبی ↩ نماینده جهانی، برگزارکننده، مربی و داور در رویدادهای استارتاپ ویکند (بیش از ۳۰ مورد) ↩ مشاور و مدرس حوزه کسب و کارهای نوپا و توسعه فردی سوابق: ↩ برگزیده نهمین جشنواره وب و موبایل ایران با وب‌سایت پازلی ↩ برگزیده دومین لین استارتاپ ماشین تهران و جشنواره دکتر نوربخش ↩ برگزیده اولین استارتاپ ویکند بیرجند و المپیاد دانشجویی کسب و کار خراسان جنوبی ↩ عضو کمیته توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوای خراسان جنوبی ↩ هم بنیانگذار و مشاور کانون کارآفرینی دانشگاه صنعتی بیرجند ↩ عضو هیئت مدیره موسسه علوم آسمان مهر با سابقه بیش از ۱۰ سال و انجام بیش از ۱۵۰ عنوان فعالیت علمی ↩ دبیر نشست های ماهانه علمی ایران و ...

وبینارهای مدرس

گردهم‌آیی متخصصان فنی، دانشگاهیان و شهروندان با هدف اطمینان از ساخت محصولات و سرویس‌هایی که زندگی روزانه ما را راحت‌‌تر و اثربخش تر کنند.
23 آبان 99 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
در این دوره سعی شده تا با آموزش جامع و فشرده مهارت‌های ورود به بازارکار، کارجویان را برای شروع مسیر حرفه‌ای و شغلی خود آماده کند.
10 مهر 99 - ساعت 16:45
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar