موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محسن رضوانیان

محسن رضوانیان

مدرس دانشگاه و مشاور شغلي

وبینارهای مدرس

وبینار جایگاه و اصول رزومه نویسی در ایران برگزار می شود. اما فیدبک ها نشان می دهد سوالاتی در ذهن شما وجود دارد.
13 اسفند 98 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار هر آن چیزی که کارجویان ، دانشجویان و دانش آموختگان در مرحله رزومه نویسی نیاز دارند را به صورت " اصولی و صحیح" آموزش ببینند.
14 اسفند 98 - ساعت 21:00
با هدف ترمیم آموخته های دانشجویان رشته کامپیوتر در آزمایشگاه معماری کامپیوتر ، وبینار رفع اشکال آزمایشگاه برنامه ریزی شده است. در این وبینار با مرور م
6 خرداد 98 - ساعت 22:00
وبينار رفع اشکال آزمايشگاه اصول ميکروکامپيوتر با هدف بهبود سطح يادگيري دانشجويان و ارتقا آمادگي جهت حضور در آزمون پاياني آزمايشگاه ويژه دانشجويان دا
6 خرداد 98 - ساعت 21:00
این رویداد با هدف ارتقای سطح علمی و عملی اعضای شاخه IEEE و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای، اهتمام به برگزاری وبینار تخصصی در زمینه فناوری دارد.
26 دی 97 - ساعت 21:00
بنابر درخواست دانشجویان محترم وبینار رفع اشکال آزمایشگاه با رویکرد تحلیل و بررسی آزمایش های دستور کار برنامه ریزی شده است.
3 دی 97 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi