موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

محسن رضوانیان

محسن رضوانیان

توسط 51 نفر دنبال می‌شود
مدرس دانشگاه و مشاور شغلي

وبینارهای مدرس

بررسی مفهوم servitization of products (SOP) اهمیت انقلاب صنعتی چهارم و مرور فناوری های دیجیتال
20 آذر 99 - ساعت 9:00
این وبینار برگزار شده است
کمپین «هرکجا، هر زمان، یادگیری» با هدف آموزش رایگان در راستای مسئولیت اجتماعی آکادمی اینفوگرام با شعار آموزش برای همه تا پایان تابستان برگزار می شود.
21 شهریور 99 - ساعت 18:00
وبینار جایگاه و اصول رزومه نویسی در ایران برگزار می شود. اما فیدبک ها نشان می دهد سوالاتی در ذهن شما وجود دارد.
13 اسفند 98 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار هر آن چیزی که کارجویان ، دانشجویان و دانش آموختگان در مرحله رزومه نویسی نیاز دارند را به صورت " اصولی و صحیح" آموزش ببینند.
14 اسفند 98 - ساعت 21:00
با هدف ترمیم آموخته های دانشجویان رشته کامپیوتر در آزمایشگاه معماری کامپیوتر ، وبینار رفع اشکال آزمایشگاه برنامه ریزی شده است. در این وبینار با مرور م
6 خرداد 98 - ساعت 22:00
وبينار رفع اشکال آزمايشگاه اصول ميکروکامپيوتر با هدف بهبود سطح يادگيري دانشجويان و ارتقا آمادگي جهت حضور در آزمون پاياني آزمايشگاه ويژه دانشجويان دا
6 خرداد 98 - ساعت 21:00
این رویداد با هدف ارتقای سطح علمی و عملی اعضای شاخه IEEE و دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای، اهتمام به برگزاری وبینار تخصصی در زمینه فناوری دارد.
26 دی 97 - ساعت 21:00
بنابر درخواست دانشجویان محترم وبینار رفع اشکال آزمایشگاه با رویکرد تحلیل و بررسی آزمایش های دستور کار برنامه ریزی شده است.
3 دی 97 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar