موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

مارینا اوهانجانیانس

مارینا اوهانجانیانس

توسط 147 نفر دنبال می‌شود
هم‌بنیان‌گذار و مدیر بازاریابی ایسمینار

من دانش‌آموخته مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی و مدیریت کارآفرینی (راه‌اندازی کسب و کار آنلاین) در مقطع کارشناسی ارشد هستم. از سال 94 به عنوان مدیر اجرایی و هم‌بنیان‌گذار به ایسمینار پیوستم و تو روند برگزاری خیلی از وبینارها حضور داشتم و در این حین برخی کارها مثل تولید محتوا برای بلاگ، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و ... انجام دادم و از اواخر سال 96 به صورت تخصصی وارد بازاریابی شدم و به عنوان مدیر بازاریابی ایسمینار کارم رو ادامه دادم. قبل از ایسمینار هم به عنوان کارشناس در پروژه‌های مشاوره مدیریت حضور داشتم.

وبینارهای مدرس

اگر میخواهی وبینار برگزار کنی ولی نمی دونی از کجا شروع کنی کلیک کن! صفر تا صد برگزاری وبینار رو بهتون یاد میدیم.
28 اردیبهشت 00 - ساعت 18:00
کمپین «هرکجا، هر زمان، یادگیری» با هدف آموزش رایگان در راستای مسئولیت اجتماعی آکادمی اینفوگرام با شعار آموزش برای همه تا پایان تابستان برگزار می شود.
31 شهریور 99 - ساعت 18:00
گردهم‌آیی متخصصان فنی، دانشگاهیان و شهروندان با هدف اطمینان از ساخت محصولات و سرویس‌هایی که زندگی روزانه ما را راحت‌‌تر و اثربخش تر کنند.
23 آبان 99 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi