موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

فرید پارسایی

فرید پارسایی

توسط 46 نفر دنبال می‌شود
وبمستر، مدرس و مشاور بازاریابی اینترنتی

فارغ‌التحصیل رشته فناوری اطلاعات در مدیریت کسب و کار از دانشگاه اتحادیه اروپای ارمنستان فارغ‌التحصیل رشته طراحی و توسعه سیستم‌های تجارت الکترونیک از کالج تجارت و کامپیوتر Durham کانادا 10 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، سما واحد کرج، دانشگاه جامع علمی کاربردی بیش از 30 سال فعالیت تجاری در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف همکار تجاری و فعالیت با دفاتر اصلی شرکت‌های مایکروسافت، بلوهاست، 3CX، پالوسانتو و توکاز کانادا در کشور ارمنستان مدیر فروش و پشتیبانی فنی شرکت Exact Server ارمنستان نماینده تام‌الاختیار کالج تجارت و کامپیوتر Durham کانادا در ایران به مدت 3 سال

وبینارهای مدرس

در این وبینار یاد خواهیم گرفت چگونه بازار هدف مناسب خود را بیابم؟ چگونه مخاطب جدید پیدا کنم؟ چگونه مخاطبین را به مشتری تبدیل کنم؟
26 اردیبهشت 03 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
همین امروز با پرداخت مبلغی زیر 200 هزار تومان بابت دامنه و هاست سایت، فروشگاه اینترنتی زیبا و حرفه‌ای خودتان را بسازید و کسب درآمد از آن را شروع کنید!
7 فروردین 03 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
همین امروز با پرداخت مبلغی زیر 200 هزار تومان بابت دامنه و هاست سایت و فروشگاه اینترنتی زیبا و حرفه‌ای خودتان را بسازید و کسب درآمد از آن را شروع کنید
9 مرداد 02 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار قرار است برای همیشه مشکل فروشت رو حل کنی و همیشه در حال افزایش فروش باشی!
6 دی 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar