موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

فرید پارسایی

فرید پارسایی

توسط 28 نفر دنبال می‌شود
وبمستر، مدرس و مشاور بازاریابی اینترنتی

فارغ‌التحصیل رشته فناوری اطلاعات در مدیریت کسب و کار از دانشگاه اتحادیه اروپای ارمنستان فارغ‌التحصیل رشته طراحی و توسعه سیستم‌های تجارت الکترونیک از کالج تجارت و کامپیوتر Durham کانادا 10 سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج، سما واحد کرج، دانشگاه جامع علمی کاربردی بیش از 30 سال فعالیت تجاری در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف همکار تجاری و فعالیت با دفاتر اصلی شرکت‌های مایکروسافت، بلوهاست، 3CX، پالوسانتو و توکاز کانادا در کشور ارمنستان مدیر فروش و پشتیبانی فنی شرکت Exact Server ارمنستان نماینده تام‌الاختیار کالج تجارت و کامپیوتر Durham کانادا در ایران به مدت 3 سال

وبینارهای مدرس

در این وبینار قرار است نکات و رازهای ارزشمندی را با شما به اشتراک بگذارم که مطمئن هستم می‌توانند کسب و کار شما را متحول کنند.
27 آذر 01 - ساعت 18:00
ساخت انواع سایت و فروشگاه آنلاین در مدت یک روز بدون یک خط کد نویسی و شخصی سازی آن. در مدت یک روز یک سایت سفارشی، زیبا و حرفه‌ای برای خودتان بسازید.
6 شهریور 01 - ساعت 19:00
در وبینار کسب و کاری پولساز بساز قرار است به شما کمک کنم تا درآمد خودتان را حداقل 30 درصد افزایش دهید. پس از این فرصت استفاده کنید و اکنون شروع کنید.
19 تیر 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
چگونه با LifterLMS دوره‌های آموزشی بسازیم که دانشجویان بیشتری را جذب کنیم و از رقبای خود با اختلاف تمایز دیده شویم. همانند مدرسان مرجع و تراز اول دنیا
27 تیر 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
فروشت کم شده یا فروش نداری؟ می‌خواهی فروشت را متحول کنی و درآمدهای عالی و رویایی داشته باشی. من بهت یاد می‌دهم چطور با مشتری کم درآمد داشته داشته باشی
20 تیر 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
اگر به دنبال افزایش فروش چشمگیر سایت آموزشی خودتان با هر میزان درآمدی هستید این روش شگفت انگیز را از دست ندهید. حتی اگر مدرس باسابقه‌ای هستید.
4 اردیبهشت 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
اگر به دنبال راه اندازی یک سایت قدرتمند برای فروش کالا، خدمات و یا تخصص و مهارت خود در بستر اینترنت هستید این کارگاه آنلاین ویژه شماست.
28 فروردین 99 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
مراحل راه اندازی کسب و کار اینترنتی با روش‌های بسیار ساده، یادگیری رمز و رازهای فروش اینترنتی و اینکه چطور ماشین پولسازی اینترنتی خود را بسازیم.
14 فروردین 99 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar