موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علی میرقاسمی

علی میرقاسمی

توسط 84 نفر دنبال می‌شود
Embedded Software Developer

وبینارهای مدرس

در این وبینار، سعی خواهیم کرد با زبان برنامه نویسی RUST آشنا شویم و به تمام سوالاتی که ممکن است در مورد Rust داشته باشید پاسخ دهیم.
23 آذر 00 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
با یادگیری سرفصل های STM8 دانشجویان این توانایی را پیدا خواهند کرد پروژه های میکروکنترلری را انجام دهند وآمادگی بالایی جهت جذب در بازارکار داشته باشند
20 آبان 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
قصد داریم تا در این وبینار یک ساعته با معماری و ساختار میکروکنترلر STM8 و کاربردهای آن در صنعت آشنا شویم و پاسخگوی سوالات شرکت کنندگان وبینار باشیم...
7 آبان 00 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
در این دوره آنلاین  قصد داریم ماژول ESP32 را با رویکرد استفاده در IoT راه اندازی کرده و کار با آن را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهیم .
14 مرداد 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار قصد داریم آشنایی اولیه با ماژول ESP32 را با رویکرد استفاده در IoT و کار با آن را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهیم .
31 تیر 00 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
مدرس دوره مهندس میرقاسمی دراین دوره به آموزش نحوه راه اندازی پروتکل های ارتباطی UART, SPI, I2C, LAN, CAN, USB,... میپرازند.
16 اردیبهشت 00 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
در وبینار پروتکل های ارتباطی میکروکنترلرهای ARM مدرس دوره بصورت کامل به معرفی پروتکل های UART, SPI, I2C, LAN, CAN, USB میپردازند.
12 اردیبهشت 00 - ساعت 21:30
این وبینار برگزار شده است
در آنلاین راه اندازی ماژول های ارتباطی وایرلس یک دوره کاربردی و کاملا عملی برای دانشجویانی هست که میخواهند ماژول های کاربردی مختلف را راه اندازی کنند.
8 فروردین 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
در دوره اینترنت اشیا  که به صورت کاملا عملی برگزار می شود از سخت افزار IoT-kit استفاده خواهیم کرد . با توجه به امکانات خوب این سخت افزار راه اندازی LE
4 فروردین 00 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
این وبینار برای علاقمندان به سیستم های نهفته و برنامه نویسی میکروکنترلرها طراحی شده است ، اما این بار، به زبان پایتون! بنابراین اگر با برنامه
6 آذر 99 - ساعت 17:00
آموزش برنامه نویسی پایتون برای میکروکنترلرها و سیستم های نهفته
21 آبان 99 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
اگر می خواهید از صفر تا صد دستگاهی الکترونیکی را بسازید یا پروژه میکروکنترلری خود را پیاده سازی کنید، دوره آنلاین آردوینو را ازدست ندهید!
17 مرداد 99 - ساعت 13:30
این وبینار برگزار شده است
در طول مدت وبینار معارفه، مهندس میرقاسمی ، مدرس دوره به تفصیل به ویژگی های دوره ، سرفصل ها و محتوای دوره Android خواهند پرداخت. 
27 تیر 99 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
اگر برای شرکت در دوره آموزشی آردوینو نیراسیستم به تصمیم واحدی نرسیده اید، وبینار معارفه آن به شما در تصمیم گیری بسیار کمک خواهد کرد!
23 تیر 99 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
برای اطلاع از جزئیات و محتوای دوره میکروکنترلر AVR پیشرفته نیراسیستم، پیشنهاد میکنیم وبینار معارفه آن را از دست ندهید!
19 تیر 99 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار قرار هست تفاوت های میان C ANSI و Embedded C به صورت کامل تشریح شود.
30 بهمن 97 - ساعت 21:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar