موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علی شیرزادیان

علی شیرزادیان

توسط 105 نفر دنبال می‌شود
هم‌موسس و تهیه‌کننده کبریت‌مدیا

علی شیرزادیان، از سال 91 وارد دنیای ساخت فیلم و مستند شده و تا امروز چند مستند بلند و کوتاه در موضوعات مختلف ساخته. سال 94 با کمک یکی از رفقاش، کبریت‌مدیا رو راه میندازه و پنج شش سالی هست که داره تو فضای رسانه‌های ویدیویی آنلاین تنفس می‌کنه! علی بیش از یک سال هستش که مدیر تیم کبریت‌مدیاس و خیلی از ویدیوهایی که این تیم داره میسازه، پربازدید و اصطلاحا وایرال میشن. علی شیرزادیان از همون سال‌ها، علاوه بر ایده‌پردازی، کارگردانی و تدوین مستندهای بلند و ویدیوهای کوتاه، تدریس رو هم دنبال کرده و در موسسات مختلف ایده‌پردازی، تصویربرداری و تدوین رو تدریس کرده.

وبینارهای مدرس

بعد از خلق یک ایده جذاب برای تولید ویدیوی پربازدید، حالا نوبت به تولید یا همان کارگردانی ویدیو می‌رسه. یعنی تبدیل ایده به یک سناریو و دکوپاژ خوب.
28 مهر 00 - ساعت 18:30
ویژگی مشترک همه ویدیوهای وایرال و میلیونی یه چیزه! ایده‌ی خوب! تو این وبینار قراره یاد بگیریم، ایده‌های جذاب برای تولید ویدیوهای پربازدید خلق کنیم!
2 شهریور 00 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi