موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علی شیرزادیان

علی شیرزادیان

توسط 162 نفر دنبال می‌شود
هم‌موسس و تهیه‌کننده کبریت‌مدیا

علی شیرزادیان، از سال 91 وارد دنیای ساخت فیلم و مستند شده و تا امروز چند مستند بلند و کوتاه در موضوعات مختلف ساخته. سال 94 با کمک یکی از رفقاش، کبریت‌مدیا رو راه میندازه و پنج شش سالی هست که داره تو فضای رسانه‌های ویدیویی آنلاین تنفس می‌کنه! علی بیش از یک سال هستش که مدیر تیم کبریت‌مدیاس و خیلی از ویدیوهایی که این تیم داره میسازه، پربازدید و اصطلاحا وایرال میشن. علی شیرزادیان از همون سال‌ها، علاوه بر ایده‌پردازی، کارگردانی و تدوین مستندهای بلند و ویدیوهای کوتاه، تدریس رو هم دنبال کرده و در موسسات مختلف ایده‌پردازی، تصویربرداری و تدوین رو تدریس کرده.

وبینارهای مدرس

برای تولید به ویدیوی پربازدید، باید تصویرای درجه 1 داشته باشی. تو این وبینار تصویربرداری رو از صفر تا صد یاد میگیری تا بتونی ویدیوی کوتاه و جذاب بسازی
24 اسفند 00 - ساعت 18:30
برای ساخت یه ویدیوی مصاحبه خیابانی یا Vox-pop هم ایده خوب نیازه و هم سناریو خوب ولی این دوتا کافی نیست. تو این وبینار کارگردانی سر صحنه رو یاد میگیری!
13 بهمن 00 - ساعت 18:30
بعد از خلق یک ایده جذاب برای تولید ویدیوی پربازدید، حالا نوبت به تولید یا همان کارگردانی ویدیو می‌رسه. یعنی تبدیل ایده به یک سناریو و دکوپاژ خوب.
28 مهر 00 - ساعت 18:30
ویژگی مشترک همه ویدیوهای وایرال و میلیونی یه چیزه! ایده‌ی خوب! تو این وبینار قراره یاد بگیریم، ایده‌های جذاب برای تولید ویدیوهای پربازدید خلق کنیم!
2 شهریور 00 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar