موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علیرضا بهرامی

علیرضا بهرامی

توسط 35 نفر دنبال می‌شود
مشاور مارکتینگ و برندینگ

مهارت‌ها و تخصص‌ها: مارکتینگ برندینگ Business Design سوابق و تجربیات: مدیریت مارکتینگ در تهران مبله مدیریت مارکتینگ در وام‌چی مدیریت مارکتینگ در تریت‌اپ مشاوره مارکتینگ و برندینگ در چند پروژه مختلف

وبینارهای مدرس

در این وبینار شما یاد می‌گیرید دراپ شیپینگ چیست، چطور محصول و تأمین‌کننده انتخاب کنید، چگونه فروشگاه آنلاین خود را راه‌اندازی و کسب درآمد کنید.
8 شهریور 01 - ساعت 18:00
شما در وبینار آموزشی «از قیمت‌گذاری تا فروش» یاد می‌گیرید چگونه محصولات و خدماتتان را قیمت‌گذاری کنید که فروش و حاشیه سود بالایی داشته باشید.
26 اردیبهشت 01 - ساعت 18:00
در هر مرحله از کسب‌وکارتان که باشید همیشه نیاز به اصلاحاتی برای بهینه شدن فرآیندهای مختلف وجود دارد تا هزینه‌ها کاهش پیدا کنند و فروش افزایش.
6 اردیبهشت 01 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar