موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

دکتر علیرضا اکبرمنادی

دکتر علیرضا اکبرمنادی

توسط 15 نفر دنبال می‌شود
مدیر موسسه حقوقی یو اس لا گروپ. متخصص قرار دادهای مالی و حقوقی . کار آفرین و صاحب 4 برند ممتاز بین المللی. نویسنده طرح های توجیهی برای دریافت اقامت و خدمات مهاجرتی. نویسنده کتاب برنامه ب و مهاجرت در ایران.

حقوق دان و مدیر موسسه حقوقی - مهاجرتی یو اس لا گروپ در آمریکا. یو اس لا گروپ اولین موسسه حقوقی - مهاجرتی 5 قاره می باشد که با دارا بودن 14 وکیل رسمی و حقوقدان در کشورهای کانادا - انگلیس - استرالیا و نیوزلند امکان ارائه خدمات ویزا و اقامت در مدل های تحصیلی - کاری - سرمایه گذاری - تولد فرزند و استارت آپ را برای کلیه مشتریان خود به ارمغان آورده است. این مجموعه صاحب موسسه توریستی world travel adviser و نیز موسسه آموزشی Capital Global Explorer می باشد. دکتر علیرضا اکبرمنادی نویسنده اولین کتاب جامع مهاجرت به نام برنامه ب و مهاجرت در سال 1398 و همینطور دارای بیش از یک صد مقاله در موضوعات حقوقی - حقوق شهروندی - حقوق مهاجرت - حقوق پناهندگان و قرار دادهای مالی و بین المللی و تولید ثروت در عصر دیجیتال نیز هست که در روزنامه های فارسی زبان منطقه آمریکای شمالی و اروپای غربی توزیع می گردد. همکاری در ثبت و بهره ورداری از بیش از یک صد شرکت تجاری در کانادا و همینطور قرارداد اعزام نیروی کار به منطقه آتلانتیک نیز بخشی از تجربیات و کارکردهای دکتر علیرضا اکبرمنادی می باشد. در حال حاظر موسسه یو اس لا گروپ بزرگترین موسسه اعزام کار جهت اعزام به منطقه آتلانتیک می باشد و دارای نمایندگی در کشور های ایران - ترکیه - ارمنستان - آذربایجان- عمان - امارات و گرجستان می باشد.

وبینارهای مدرس

اخذ اقامت کانادا با کمترین هزینه و مدرک تحصیلی
30 مهر 99 - ساعت 14:00
وبینار دریافت سرمایه ارزی جهت ایده های و اختراعات در کمتر از 10 روز برای کلیه افراد خلاق و دارای ایده در موضوعات تولیدی - فرهنگی - سرگرمی و خدماتی.
28 شهریور 99 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
دریافت آفر کاری از کشور کانادا و دریافت کارت اقامت مدارک مورد نیاز زمان بندی
21 شهریور 99 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi