موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

علیرضا(الکس) کفایت

علیرضا(الکس) کفایت

توسط 53 نفر دنبال می‌شود
کارشناس ارشد بازارهای مالی

وبینارهای مدرس

معامله گری روی سطوح یکی از پایه ای ترین و مهم ترین اصولی است که یک معامله گر برای ترید به آن نیاز دارد. این برنامه به بررسی معامله روی سطوح می پردازد
5 آذر 02 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
خواندن چارت های قیمتی مهارتی است که به تنهایی می تواند به اتخاذ تصمیمات معاملاتی ما کمک کند.
26 شهریور 02 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
حرکت قیمت ها در بازارهای مالی برچه اساسی است؟ در این وبینار به بررسی استفاده از حرکت قیمت ها برای معامله گران و کسب سود می پردازیم.
15 مرداد 02 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
فارکس بهترین گزینه برای یک معامله گر بازار فارکس به عنوان یکی از بهترین بازارهای مالی برای معامله گران در جهان شناخته می شود. چرا فارکس اهمیت دارد؟
17 اردیبهشت 02 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
کسب درآمد با حفظ ارزش پول در اینجا به معرفی راهی برای آغاز درآمدهای ارزی و دلاری می پردازیم. بازارهای مالی یکی از مسیرهای رسیدن به این نوع درآمد هستند
9 بهمن 01 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar