موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

عقیل پاداش

عقیل پاداش

توسط 18 نفر دنبال می‌شود
برنامه نویس پایتون و Data Science در اپ آفرینی

درود. من عقیل پاداش هستم، متولد 17 مهر 1373. از زمانی که یادم میاد عاشق تکنولوژی و هنر بودم. هنر رو از سال 1383 با سنتور شروع کردم و تا سال 1389 ادامه دادم. از 1389 به دنیای کامپیوتر بیشتر علاقمند شدم و از آن سال به بعد به موسیقی الکترونیک پرداختم. در سال 1392 با قبولی در دانشگاه سراسری در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار وارد حوزه برنامه نویسی شدم و آنقدر به این مباحث علاقه‌ داشتم که غرق در آنها شدم. از همان سال 92 مسیر زندگی و کاری من دستخوش تغییرات زیادی شد و با وجود تکنولوژی‌های فراوان برنامه نویسی، مسیر خود را گم کردم و تقریباً چند سالی را با از این شاخه به آن شاخه کردن گذراندم. اما از سال 1397 با استخدام در شرکت شاتل یک فرصت مناسب پیدا کردم که بتوانم توانایی‌های خودم را در آنجا پیاده سازی کنم. از سال 1398 با حضور در شرکت رایفا واقع در مرکز رشد دانشگاه شهید چمران اهواز با دوستان دوران دانشگاه مشغول به انجام پروژه های برنامه نویسی و مارکتینگی شدیم که ماحصل آن 5 پروژه موفق در سطح استان و کشور شد. حضور در شرکت رایفا به من کمک کرد که مسیر واقعی که باید آن را طی کنم را یاد بگیرم و از نیمه های سال 1398 به طور کاملاً جدی و تخصصی در حوزه برنامه نویسی پایتون و تحلیل داده برای استفاده در پروژه های دیجیتال مارکتینگ مشغول به فعالیت هستم.

وبینارهای مدرس

موارد و نکات مهمی که قبل از شروع یادگیری برنامه نویسی باید آن ها را بدانید. قدم صفر آموزش و یادگیری برنامه نویسی
7 آذر 99 - ساعت 18:00
چگونه یاد بگیریم؟ چگونه مسیر یادگیری و انتخاب حوزه فعالیت خود را پیدا کنیم؟ چه زبان برنامه نویسی را یاد بگیریم بهتر است؟ بازار کار کدام حرفه خوب است؟ا
27 تیر 99 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi