موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

طه رئیسیان

طه رئیسیان

توسط 17 نفر دنبال می‌شود
نویسنده، تسهیلگر کودک و نوجوان، نفر برگزیده جشنواره های قصه گویی، برگزار کننده دوره های تربیتی

نویسنده، تسهیلگر کودک و نوجوان، قصه گو، معلم 15 سال است که فعالیت های فرهنگی را الویت اول خود قرار دادم. دکتری حرفه ای کسب و کار از دانشگاه مدیریت تهران دریافت کردم. قصه گوی برتر کانون پرورش فکری، نویسنده، نفربرگزیده جشنواره کشوری مربیان دانشگاه فرهنگیان و تدریس دوره های قصه گویی و فرزندپروری از جمله فعالیت هایی است که به آن ها مشغول بودم و هستم. طی سال ها معلمی و ارتباط با خانواده ها و مدارس مختلف، تجربیات فراوانی کسب کردم که همراه با مطالعه و گذراندن دوره های معتبر منجر به تولید و ارائه پک های آموزشی در حوزه های قصه گویی و فرزندپروری و تربیت شده است.

وبینارهای مدرس

در دوره آموزش قصه گویی با تکنیک ها و ابزارهای قصه گویی، قصه سازی آشنا میشوید و بعد از گذراندن آن میتوانید قصه گوی خوبی باشید.
4 مهر 02 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
طه رئیسیان مدرس دوره های تربیتی و قصه گویی وبینار 25 اشتباه تربیتی والدین بدنبال شناخت اساسی ترین بایدها و نبایدهای تربیتی است.
31 مرداد 01 - ساعت 18:00
با شناخت 22 اشتباه رایج والدین در تربیت فرزندانشان، و با استفاده از ابزار قصه گویی می توان رویکردی نو را در تربیت پیش گرفت.
9 آذر 00 - ساعت 17:15
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar