موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سید علی متولی حقی

سید علی متولی حقی

توسط 19 نفر دنبال می‌شود
بنیان گذار موسسه ویمنت

من علی حقی هستم. دانش آموخته کارشناسی ارشد رشته علوم اعصاب روانشناختی و عصب روانشناسی بالینی از دانشگاه پادوا ایتالیا و پس از تحصیل در دانشگاه ون آمستردام هلند به تحقیقات کارورزی ادامه دادم. همچنین دوره تحقیقاتی- کاری خود را در مرکز مغز و اعصاب دانشگاه گرانادا اسپانیا به اتمام رساندم.

وبینارهای مدرس

در آیو فرد می تواند با تکیه بر دانش خود در کنار آموزش و مهارت افزایی اصولی زیر نظر اساتید بین المللی فرآیند مهاجرت خود را انجام دهد.
19 اردیبهشت 02 - ساعت 20:30
این وبینار برگزار شده است
در این همایش فرصت های شغلی و تحصیلی دانشجویان روانشناسی و فارغ التحصیلان این رشته در ایران و خارج از کشور تحلیل و مقایسه میگردند.
6 مرداد 01 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
اگر هنوز تصمیم قطعی برای مهاجرت نگرفتید و نمیدونین از کجا باید شروع کنید و یا توی پروسه اپلای به مشکل خوردید این وبینار میتونه برای شما مفید باشه.
7 اردیبهشت 01 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar