موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سید رضی وصالی

سید رضی وصالی

توسط 21 نفر دنبال می‌شود
بنیانگذار روبوخبر و روبوآموز مدرس دوره های الکترونیک مدیر پروژه بخش رباتیک شرکت Peyk لندن

- من سید رضی وصالی ، متولد 8 مرداد 1375 و فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق – قدرت هستم ، فعالیتم رو از سال 1388 با وبلاگی به نام “رباتیک و تکنولوژی” شروع کردم و از سال 1390 فعالیت خبرنگاری تخصصی مسابقات رباتیک و شرکت در مسابقات رباتیک رو آغاز کردم. - از سال 1393 در دوران دانشجویی ، فعالیت های حوزه رباتیک و الکترونیک رو به صورت حرفه ای ادامه دادم. - تا به حال در مسابقات زیادی شرکت کردم و افتخار داوری و عضویت کمیته فنی مسابقات (رویداد) مختلفی از جمله : مسابقات رباتیک دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل ، مسابقات روبوکاپ آزاد ایران (iranopen) ، مسابقات پژوهشی سلام کاپ ، استارتاپ گرایند بابلسر ، مسابقات لکوکاپ شریف و … رو داشتم. - بنیانگذار دو برند رباتیکی به نام “روبوخبر” و ” روبوآموز” و مدیر پروژه بخش رباتیک شرکت Peyk لندن نیز هستم.

وبینارهای مدرس

این رویداد به صورت سالانه و در فروردین ماه هر سال برگزار میشود تا افراد علاقه مند به حوزه های روز تکنولوژی را نسبت به جدید ترین های دنیا آگاه تر کند.
24 فروردین 01 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
وبینار "مسیر راه الکترونیک" به شما کمک میکند تا به واسطه تجریبات خودم در رشته رباتیک و الکترونیک مسیر راه درستی را با دید بهتر پیدا کنید.
27 خرداد 00 - ساعت 20:00
این رویداد دو روزه به میزبانی مهندس سید رضی وصالی به همراه اساتید و مهمانان مختلف در تاریخ 19 و 20 فروردین 1400 برگزار خواهد شد.
19 فروردین 00 - ساعت 19:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar