موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

سارا شیرمحمدی

سارا شیرمحمدی

توسط 9 نفر دنبال می‌شود
دیجیتال مارکتر

اینجانب، سارا شیرمحمدی، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و رباتیک از دانشگاه صنعتی خواجه نصیر تهران هستم که به شدت به دنیای رنگارنگ و پر شور و هیجان مارکتینگ، علاقه‌مندم و در تلاشم تا هر روز بیش از دیروز به دانش و توانایی خودم در این زمینه اضافه کنم و تا امروز هم با پشتکار و مطالعه فراوان توانسته‌ام توانایی خوبی به دست بیاورم. تا به امروز با شرکت‌های مختلف با زمینه کاری‌های مختلف همکاری داشته‌ام و در حال حاضر با سمت کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ مشغول به فعالیت هستم. من همیشه از اشتراک دانش و کمک به دیگران لذت می‌برم و به همین دلیل به تدریس هم علاقه‌مندم! برای آشنایی بیشتر با من، می‌توانید من را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید :)

وبینارهای مدرس

این قسمت از وبینارهای یک فنجان چای با یک دیجیتال مارکتر، با موضوع «آشنایی با دنیای دیجیتال مارکتینگ» به صورت رایگان در 1401/06/30 ساعت19 برگزار میشود.
30 شهریور 01 - ساعت 19:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar