موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

دانیال قنبری

دانیال قنبری

توسط 204 نفر دنبال می‌شود
محقق و تحلیلگر بلاک چین و ارزهای دیجیتال

وبینارهای مدرس

در این وبینار رایگان می‌آموزیم که چطور با مدیریت سرمایه خود در بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال از دارایی‌هایمان محافظت کنیم.
25 مهر 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
این وبینار رایگان به شما می‌آموزد که چگونه از چندین روش و ابزار برای تحلیل بازار ارزهای دیجیتال استفاده کنید و از جنبه‌های مختلف به بازار نگاه کنید.
21 شهریور 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار رایگان، با مفاهیم اساسی اقتصاد کلان و نحوه استفاده از شاخص‌های آن برای تصمیم‌گیری در سرمایه‌گذاری و معامله‌گری آشنا می‌شویم.
31 مرداد 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در وبینار رایگان نیوزتریدینگ یاد می‌گیریم که چگونه با آگاهی از اخبار به‌روز حوزه ارزهای دیجیتال بهترین نتیجه را از معاملاتمان بگیریم.
10 مرداد 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
آمادگی برای بازار صعودی ارزهای دیجیتال نیازمند یادگیری رویکردهای مختلف تحلیل بازار (فاندامنتال، سنتیمنت، تکنیکال) و استراتژی‌های ایجاد سبد سرمایه است.
13 تیر 02 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar