موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

خانم شبنم حضرتی

خانم شبنم حضرتی

توسط 12 نفر دنبال می‌شود
مدیر سالن تخصصی اکستنشن و احیا مو شبنم حضرتی

خانم شبنم حضرتی با سابقه بیشتر از ۱۰ سال در زمینه اکستنشن موی طبیعی ، احیا و کراتین و صافی مو و چندین سال تمرکز ایشان بر روی اکستنشن طبیعی مو با روش لیزری می باشد. خانم شبنم حضرتی مدرس برند she ایتالیا در ایران با اعطای مدرک بین المللی می باشند. ایشان سالی یکبار برای یادگیری متدهای جدید برند she ایتالیا به کشور امارات سفر میکنند تا جدیدترین روش های اکستنشن و صافی مو را مطابق با معیارهای بین المللی یاد بگیرند. سایر خدمات که در سالن تخصصی اکستنشن مو خانم شبنم حضرتی ارائه می شود شامل کراتیه مو و احیا موی آسیب دیده با استفاده محصولات برند BRASIL CACAU و LUXLISS ، ویتامینه کردن مو می باشد.

وبینارهای مدرس

معرفی چندین روش احیا و کراتین مو .جدیدترین متدها و معرفی مواد. برای کسب درامد بیشتر از لاین سالن زیبایی
20 آبان 00 - ساعت 17:00
به راحتی وارد کسب و کار حرفه ای شوید
18 مهر 00 - ساعت 16:30
آموزش صفر تا صد تمام موارد کراتین و احیا مو با خانم شبنم حضرتی. یک کسب و کار موفق و پرسود را یاد بگیرید و به درامد دلخواه خود برسید.
31 مرداد 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
آموزش رایگان احیا و کراتین مو و اکستنشن مو توسط خانم شبنم حضرتی به راحتی وارد بازار کسب و کار حرفه ایی شوید. بدون نیاز به پیش زمینه یا تجربه
8 تیر 00 - ساعت 17:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi