موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

حمید حکاکی

حمید حکاکی

توسط 75 نفر دنبال می‌شود
کوچ برندسازی شخصی | کوچ تحول در زندگی و کسب‌وکار | عضو فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF | دارای مدرک PCTP در کوچینگ | درارای مدرکت CCE بیزینس کوچ | دانش‌آموخته Brand MBA در آکادمی برند ایران | دانش‌آموخته گرافیک از مدرسه ایده | مهندس عمران |

من حمید حکاکی، کوچ تحول در زندگی و کسب‌و‌کار و کوچ برندسازی شخصی هستم. در سال ۱۳۹۶ دوره‌ی بین‌المللی کوچینگ را در آکادمی کوچینگ FCA شروع کردم و طی مسیر آموزش کوچ حرفه‌ای پس از سه‌سال با دریافت مدرک PCTP برایم محقق شد. هم‌زمان در آکادمی برند ایران مشغول به کسب علم و تجربه در دوره‌ی Brand MBA شدم. هم‌چنین با طی کردن دوره‌ی لیدرشیپ در مؤسسه‌ی پویش دریچه‌ی جدید از تحول در زندگی برای من باز شد و امروز تمام فکر،‌ هدف و رسالتم کمک به افراد در سفر رشد فردی تا حرفه‌ای است تا بتوانیم با هم دوباره ایران را به شهریاری جهان برسانیم. من پس از ۱۷ سال فعالیت حرفه‌ای در زمینه‌‌های عمران، کوچینگ، مارکتینگ،‌ برندسازی، گرافیک، عکاسی، فروش، مدیریت و ... توانسته‌ام در جایی بایستم که اکنون از بودنم و زندگی‌کردنم احساس رضایت درونی داشته باشم، و این بزرگ‌ترین دستاورد من در تمام طول عمرم است.

وبینارهای مدرس

اگر از شرایط فعلی شغل خود رضایت ندارید، این کارگاه به شما کمک خواهد کرد که گام‌هایی استوار برای تغییر یا بازآفرینی مسیر شغلی خود بردارید.
16 آبان 99 - ساعت 9:00
من به شما تعهد می‌دهم با شرکت در این وبینار علاوه‌بر آشنایی با دلیل نیاز انسان امروز به کوچینگ؛ دسترسی عمیقی به نوع بودن متفاوت در زندگی پیدا می‌کنید.
30 مهر 99 - ساعت 19:00
اگر می‌خواهید با مسیر بین‌المللی کوچینگ از صفر تا صد آشنا شوید حتما در این وبینار شرکت نمایید
8 مرداد 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
«این وبینار به مناسبت هفته‌ی جهانی کوچینگ به صورت رایگان برای کوچ‌های عزیز برگزار می‌شود»   برند سازی شخصی یعنی یافتن بهترین من، صیقل دادن بهترین من
18 خرداد 99 - ساعت 19:00
اگر می‌خواهید با مفهوم کوچینگ اصیل آشنا شوید حتما در این وبینار شرکت نمایید.
12 شهریور 99 - ساعت 19:29
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi