موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

جواد محمدی

جواد محمدی

توسط 75 نفر دنبال می‌شود
تسهیلگر و مشاور توسعه فردی

یه جوون پرانرژی و کنجکاو که شیفته‌ یادگیری و آموزشه و تلاش می‌کنه با کمک به رشد دیگران، دنیا رو به جای بهتری برای زندگی کردن تبدیل کنه. از پیشینه تحصیلی و شغلی‌اش هم می‌شه به موارد زیر اشاره کرد: * دانش‌آ‌موخته کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در دانشگاه علامه طباطبایی * تسهیلگر، مدرس، مشاور و تولیدکننده محتوا در زمینه‌ی توسعه فردی * جنرالیست کسب‌وکار با سابقه همکاری با مجموعه‌های: بانک سامان، کارگزاری مفید، توسعه منابع انسانی هفت‌سنگ، تکراسا، ایلیا آکادمی * جزو مدرسین برگزیده کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری» آکادمی اینفوگرام

وبینارهای مدرس

چگونه با نگاه عمیق به گذشته‌ی خود و درک درست پشیمانی‌هایمان، آینده‌ای روشن برای خود خلق کنیم؟ این سوال کلیدی وبینار قدرت پشیمانی است.
10 اسفند 02 - ساعت 16:00
این وبینار برگزار شده است
۳۰ وبینار رایگان در حوزه «کسب‌وکار و زندگی دیجیتال» از دوم تا سی و یکم فروردین ماه ۱۴۰۲ هر شب ساعت ۲۱
17 فروردین 02 - ساعت 21:00
این وبینار برگزار شده است
کمال‌گرایی چیه و چطور در وجودمون رخنه کرد؟ چه چالش‌ها و مشکلاتی رو برای ما به وجود آورده و چطور باید باهاش مواجه بشیم؟
11 شهریور 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
کمپین «هرکجا، هر زمان، یادگیری» با هدف آموزش رایگان در راستای مسئولیت اجتماعی آکادمی اینفوگرام با شعار آموزش برای همه تا پایان تابستان برگزار می شود.
28 مرداد 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
فاز سوم کمپین آموزش رایگان «هر کجا، هر زمان، یادگیری» از اول تا ۳۱ اردیبهشت برگزار می‌شود
22 اردیبهشت 99 - ساعت 21:15
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar