موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

جواد محمدی

جواد محمدی

توسط 55 نفر دنبال می‌شود
پژوهشگر و مدرس توسعه فردی و توسعه کسب و کار

یه جوون پرانرژی و کنجکاو که شیفته‌ یادگیری و آموزشه و تلاش می‌کنه با کمک به رشد دیگران، دنیا رو به جای بهتری برای زندگی کردن تبدیل کنه. از پیشینه تحصیلی و شغلی‌اش هم می‌شه به موارد زیر اشاره کرد: * دانش‌آ‌موخته کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در دانشگاه علامه طباطبایی * دارای سابقه کاری در مجموعه‌های: کارگزاری مفید، تکراسا، ایلیا آکادمی، جیبیت * پژوهشگر، مدرس و تولیدکننده محتوا در زمینه‌های توسعه فردی و توسعه کسب‌وکار * جزو مدرسین برگزیده کمپین «هر کجا، هر زمان، یادگیری» آکادمی اینفوگرام

وبینارهای مدرس

کمال‌گرایی چیه و چطور در وجودمون رخنه کرد؟ چه چالش‌ها و مشکلاتی رو برای ما به وجود آورده و چطور باید باهاش مواجه بشیم؟
11 شهریور 00 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
کمپین «هرکجا، هر زمان، یادگیری» با هدف آموزش رایگان در راستای مسئولیت اجتماعی آکادمی اینفوگرام با شعار آموزش برای همه تا پایان تابستان برگزار می شود.
28 مرداد 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
فاز سوم کمپین آموزش رایگان «هر کجا، هر زمان، یادگیری» از اول تا ۳۱ اردیبهشت برگزار می‌شود
22 اردیبهشت 99 - ساعت 21:15
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar