موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

بهنام کشانی

بهنام کشانی

توسط 66 نفر دنبال می‌شود
دیجیتال مارکتر - همبنیانگذار آژانس دیجیتال مارکتینگ بینام

وبینارهای مدرس

موفقیت و درآمدزایی در اینستاگرام اتفاقی نیست حضور در اینستاگرام باید با برنامه و استراتژی مشخص باشد‌.
4 اسفند 98 - ساعت 19:00
به تجربه ثابت شده است که برنامه‌های بازاریابی دیجیتالی که بدون استراتژی اجرا شده‌اند فقط باعث دور ریختن پول بوده‌اند.
12 اسفند 98 - ساعت 19:00
مدیریت کمپین‌ها در شبکه‌های اجتماعی نیاز به تجربه و دقت بالایی دارد تا نتایج خوبی داشته باشد. دراین وبینارهمه‌چیزدرمورداجرای یک کمپین درشبکه‌های اجتماعی را می‌آموزیم.
5 اسفند 98 - ساعت 19:00
چطوردرسرچ اینستاگرام بالاتر ازبقیه قراربگیریم؟ازچه تکنیک‌هایی میشودبرای این کاراستفاده کرد؟دراین وبینار راهکارهایی برای سئواینستاگرام را می اموزیم.
28 بهمن 98 - ساعت 19:00
چطور می‌توانیم یک صفحه اینستاگرام را تبدیل به یک محل درآمد کنیم؟ در این وبینار می‌آموزیم که چطور یک کسب و کار اینستاگرامی موفق داشته باشیم.   این وبین
21 بهمن 98 - ساعت 19:00
در کدام شبکه اجتماعی باید حضور داشته باشیم و در کدامیک نباید حضور بیابیم؟ در هر شبکه اجتماعی چه گروهی از مخاطبان را هدف بگیریم و با چه لحنی صحبت کنیم؟
14 بهمن 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
اگر می‌خواهیم در اینستاگرام رشد خوبی داشته باشیم لازم است تا از استراتژی درستی پیروی کنیم. در این وبینار استراتژی محتوا در اینستاگرام را می‌آموزیم.
7 بهمن 98 - ساعت 19:00
قدم اول در راه استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای رشد کسب و کار یا برند شخصی داشتن یک پروفایل حرفه‌ای است.
30 دی 98 - ساعت 19:00
اگر کانال تلگرام دارید یا می‌خواهید داشته باشید، حتماً برایتان مهم است که تعداد ممبر قابل قبولی هم داشته باشد. در این وبینار تکنیک‌هایی آموزش داده می
19 اسفند 98 - ساعت 19:00
وبینار دیجیتال مارکتر شو! برای موفقیت در مسیر دیجیتال مارکتر شدن چه باید کرد؟
24 مهر 98 - ساعت 19:00
در این وبینار درباره استراتژی های ورود به شبکه های اجتماعی (سوشال مدیا) و بازاریابی در آنها صحبت می کنیم و تمام بایدها و نبایدهای آن را بررسی می کنیم.
15 اسفند 97 - ساعت 18:00
در این وبینار به بررسی رابطه بین شبکه های اجتماعی و سئو و چگونگی استفاده از شبکه های اجتماعی برای کسب جایگاه های بالا در نتایج جستجو پرداخته می شود.
12 اسفند 97 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi