موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

بهمن شادمهر

بهمن شادمهر

توسط 77 نفر دنبال می‌شود
مدیر فنی Vgang

برنامه نویس ارشد جنگو و پایتون با سابقه‌ی 11 سال برنامه نویسی هستم. توی زمان دانشگاه، رشته ی مهندسی کامپیوتر رو انتخاب کردم ولی بعد از سه ترم تصمیم گرفتم انصراف بدم و وارد بازار کار شدم. با تکنولوژی های زیادی کار کردم و معتقدم هنوز نیاز به یادگیری زیادی دارم ولی تونستم در حدی دانش کسب کنم که بتونم اون ها رو به راحتی به دیگران منتقل کنم. در صورتی که توی هر کدوم از وبینارهای من به سوالی خوردید، میتونید از بخش تماس با ما توی وبسایت شخصیم،‌ با من در ارتباط باشید.

وبینارهای مدرس

کافی کد کمپ - وبینار معرفی ربات اسلک و ساخت یک نمونه ربات برای مدیریت سفارش‌های کاربران وبسایت
3 دی 01 - ساعت 18:00
کافی کد کمپ - وبینار معرفی webhook و مشکلاتی که در هنگان استفاده از webhook ها ممکنه رخ بده
26 آذر 01 - ساعت 18:00
کافی کد کمپ - وبینار معرفی linting در پایتون و دلایل استفاده. توی این وبینار قراره که با ماژول‌های linting توی پایتون آشنا بشیم.
19 آذر 01 - ساعت 18:00
کافی کد کمپ - وبینار معرفی ORM، معایب و مزایای اون. توی این وبینار به صورت کامل با ORM آشنا میشیم و حتی قراره که دست به کد بشیم.
12 آذر 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
آموزش مقدماتی پایتون در هفت جلسه توسط آکادمی کافی کد کمپ
7 آبان 01 - ساعت 18:00
این وبینار برگزار شده است
زال کادمی | الف ب نون | چگونه با 3 ساعت برنامه نویسی، یک کسب وکار آنلاین را شروع کنیم | نقشه ساخت ایده های کسب و کار اینترنتی با استفاده از پایتون
24 آذر 99 - ساعت 18:00
زال کادمی | الف ب نون | چگونه با 3 ساعت برنامه نویسی، یک کسب وکار آنلاین را شروع کنیم | نقشه ساخت ایده های کسب و کار اینترنتی با استفاده از پایتون
19 آبان 99 - ساعت 18:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-kasbokar