موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

افشین زندی

افشین زندی

توسط 423 نفر دنبال می‌شود
متخصص گوگل آنالیتیکس و گوگل تگ منیجر

بنیانگذار آنالیتیپس، مشاور وب آنالیتیکس سمیاسرویس و کارشناس سابق گوگل آنالیتیکس در فست کلیک

وبینارهای مدرس

ابزارها به ما کمک می‌کنند تا داده‌ها را جمع‌آوری کنیم. این داده‌ها در صورتی به ما کمک میکنند که توسط فردی که از بینش کافی برخوردار است بررسی شوند.
2 شهریور 02 - ساعت 15:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار افشین زندی با بررسی یک پروژه عملی به آموزش Event Tracking در گوگل تگ منیجر خواهد پرداخت.
16 آذر 00 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
گوگل دیتا استودیو ابزاری است که به دیجیتال مارکترها این امکان را می‌دهد تا داشبوردهای کاربردی را به راحت‌ترین شکل ممکن بسازند!
23 تیر 00 - ساعت 19:00
داستان از این قراره که ما قرار هست یک وبینار رایگان 3 ساعتی داشته باشیم از اون تکنیکی هاش... | از اون وبینارها که بعد تموم شدنش میتونی پاشی مطالب گفته
14 اسفند 99 - ساعت 19:00
اگر دیجیتال مارکتر، کانتنت مارکتر، متخصص سئو یا طراح تجربه کاربری هستید، این وبینار به شما قدرت جمع آوری داده‌هایی را می‌دهد که در گذشته نداشتید.
20 بهمن 99 - ساعت 19:00
اگر یک فرد آشنا با فضای دیجیتال باشید یا یک وب سایت و فروشگاه اینترنتی داشته باشین، قطعا با گوگل آنالیتیکس آشنا هستین و از تاثیر اون توی کسب و کارتون
11 دی 99 - ساعت 20:00
تقریبا غیرممکن است در فضای دیجیتال مارکتینگ فعالیت کرده باشید اما AB Test به گوشتان نخوره باشد. اما آیا صرفا دانستن مفهوم و کاربرد این اصطلاح کافیست؟
26 دی 98 - ساعت 20:00
این وبینار برگزار شده است
گوگل دیتا استدیو ابزاری هست که ارتباط معنایی بین منابع مختلف داده، مثل گوگل آنالیتیکس، گوگل ادز، سرچ کنسول و حتی دیتابیس وبسایت ایجاد می‌کنه.
24 مهر 98 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در این وبینار قصد داریم گوگل تگ منیجر، کاربردها و اجزای اصلی آن آشنا بشویم و با 4 مثال عملی کار با آن را شروع کنیم.
12 شهریور 98 - ساعت 19:00
بازاریابی همیشه برای برقراری ارتباط با مخاطبان در مکان و زمان مناسب بوده است.
13 مرداد 02 - ساعت 9:00
این وبینار برگزار شده است
در دهمین دوره جامع طراحی تجربه و رابط کاربری، سرفصل‌های به‌روزی مطابق با آکادمی‌های بین‌المللی و با طرح تجربیات واقعی مرکز طراحی اسپیرال تدریس می‌شود
24 آبان 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
در نهمین دوره جامع طراحی تجربه و رابط کاربری، سرفصل‌های به‌روزی مطابق با آکادمی‌های بین‌المللی و با طرح تجربیات واقعی مرکز طراحی اسپیرال تدریس می‌شود
25 مرداد 99 - ساعت 19:00
این وبینار برگزار شده است
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و بزرگترین بستر تخصصی مدیریت، فروش و برگزاری وبینار (سمینار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار کنین و هم وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری وبینار، مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو در اختیارتون قرار میده. با ایسمینار همچنین می‌تونین ثبت‌نامی و فروش وبینارتون رو به طرز قابل ‌توجهی بهبود بدین.
اینماد logo-kasbokar