موضوعات
سبد خرید (0)
مهارت‌های به‌درد‌بخور مرجع آموزش‌های ویدئویی زنده و تعاملی

احمد متولی

احمد متولی

توسط 5 نفر دنبال می‌شود
با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه ی قراردادهای داخلی و بین المللی

نویسنده دو کتاب در حوزه قراردادها * فوق لیسانس حقوق خصوصی و وکیل پایه یک دادگستری * بیش از یک دهه تجربه امور حقوقی و قراردادهای شرکتها در صنایع مختلف بالادستی و پایین دستی کشور * مشاور تخصصی قراردادها در شرکتها و ارگانهای مختلف * متخصص در امور قراردادها، مذاکرات داخلی و بین المللی، حل و فصل اختلافات قراردادی، امور مناقصات * متخصص در نگارش قراردادها به زبان فارسی و انگلیسی. * متخصص در امر قراردادنویسی مرتبط با صنایع مختلف شامل صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، خودرو، بیمه، بانک، آی تی، معدن و سرمایه گذاری. * مسلط بر تهیه و تنظیم آئین نامه ها، تصویب نامه ها، اساسنامه ها ، نظام نامه ها و آیین نامه های مورد نیاز شرکتها و موسسات تجاری. * مسلط بر قواعد و مقررات بین المللی در حوزه قراردادها، امور بازرگانی و مالی و بانکی. * برگزاری کارگاه آموزشی تخصصی برای مدیران شرکتهای صنعتی. * دارای مدرک PMBOK و آشنایی با مدیریت پروژه.

وبینارهای مدرس

دوره قراردادنویسی جامع و کاربردی حقوقخوان استراتژیست و کانون قراردادنویسان این دوره در دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی و...نیز برگزار شده است
11 آبان 99 - ساعت 16:00
با عضویت در خبرنامه
هیچ وبیناری را از دست نخواهید داد...
ایسمینار اولین و تنها پلتفرم تخصصی برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاینه که در اون هم می‌تونید وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کنین! ایسمینار تمام زیرساخت لازم برای برگزاری یه رویداد آنلاین رو اعم از نرم‌افزار و زیرساخت، در اختیارتون قرار میده. علاوه بر اون؛ مدیریت کاربرها، بسته‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی، بسته‌های مکمل برگزاری و سیستم فروش فیلم وبینار رو هم بهتون میده.
اینماد logo-samandehi